Buvęs Izraelio premjeras prisijungė prie masinio mitingo prieš naująją šalies vyriausybę

Buvęs Izraelio ministras pirmininkas Yairas Lapidas (Jairas Lapidas) šeštadienį prisijungė prie dešimčių tūkstančių protestuotojų Tel Avive, šalyje didėjant nusivylimui dėl daugybės prieštaringai vertinamų naujosios administracijos veiksmų.

„Žmonės, mylintys valstybę, atėjo ginti jos demokratijos, teismų, bendro gyvenimo ir bendro gėrio idėjos“, – tviteryje rašė jis ir pažadėjo „nepasiduoti, kol laimėsime“.

Šeštadienį vykusi demonstracija buvo didžiausia iki šiol po to, kai praėjusį mėnesį į valdžią grįžo Y. Lapido įpėdinis Benjaminas Netanyahu (Benjaminas Netanjahus), vadovaujantis radikaliausiai dešiniojo sparno vyriausybei šalies istorijoje.

Izraelio žiniasklaidos duomenimis, Tel Avivo centre susirinko apie 100 tūkst. protestuotojų, gatvėse mojavusių mėlynos ir baltos spalvos valstybinėmis vėliavomis. Policija nepateikė minios skaičiaus.

Karen Kol iš Hod Hašarono miesto centrinėje Izraelio dalyje sakė, kad ji dalyvavo demonstracijoje „prieš antidemokratinę vyriausybę, kurią turime“.

51-erių moteris paminėjo anksčiau šį mėnesį teisingumo ministro Yarivo Levino (Jarivo Levino) pasiūlytus pakeitimus, kuriais politikams būtų suteikta daugiau galių skiriant teisėjus.

Y. Levinas taip pat numato, kad įstatymų leidėjai galės nepaisyti Aukščiausiojo Teismo, kuris šiuo metu turi teisę panaikinti teisės aktus, kuriuos laiko diskriminaciniais, nutarčių.

Dovas Gidonis iš Givatajimo priemiesčio sakė, kad nenori, jog „mūsų politikai visiškai kontroliuotų mūsų gyvenimus“.

33-ejų programuotojas, kuriam tai buvo pirmas kartas dalyvaujant protesto akcijoje, teigė manantis, kad šalis pasiekė „istorijos tašką... be grįžimo“.

Konservatyvi vyriausybės socialinė darbotvarkė taip pat sukėlė baimę LGBTQ bendruomenei.

Šešiolikmetė lesbietė Ori Segelis teigė, kad naujoji Izraelio vyriausybė „mane neigiamai paveiks“.

„Nemanau, kad kažkam tai bus gerai, o ypač homoseksualams“, – sakė paauglė iš netoliese esančio Rehovoto miesto, šalia tėvo nešdama vaivorykštės vėliavą.

Demonstracijoje Tel Avive taip pat dalyvavo Izraelio vykdomos palestiniečių teritorijų okupacijos priešininkai, nes daugelis vyriausybės ministrų uoliai remia gyvenviečių plėtrą Vakarų krante.NAUJAUSI KOMENTARAI

Onute

Onute portretas
Viskas ka žinau ir galiu pasakyti apie žyda Tai kad niekad per savo gyvenima nemačiau žydo su lopeta kasant Tai tauta sulinde i bankus didžiausi vagys ir sukčiai plėšentis kitus Tai labai nešvari netvarkinga tauta Tai storošiniu scwabiniu pasekėjai didžiausi CŽV veikėjei skundikai STALINO BERJOS pasekėjai pakalikai Neaišku dėl ko Hitleris nekentė žydu vieni kalba kad nešvari tauta kiti kad prisiplėše iš žmoniu daug aukso brangenybiu Bet kad didžiausi žmoniu apiplėšimo lizdai BANKAI tai manau kad nieks nepaprieštaraus

Geras zydas

Geras zydas portretas
Ira mires zydas!!!

eik nac hui

eik nac hui portretas
su savo demokratija.Demokratija, kai tave valdo nematomas pasaulio elitas.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių