Baltarusijos VRM: šimtai per opozicijos akciją Minske sulaikytų žmonių bus teisiami Pereiti į pagrindinį turinį

Baltarusijos VRM: šimtai per opozicijos akciją Minske sulaikytų žmonių bus teisiami

2010-12-20 19:46
Baltarusijos VRM: šimtai per opozicijos akciją Minske sulaikytų žmonių bus teisiami
Baltarusijos VRM: šimtai per opozicijos akciją Minske sulaikytų žmonių bus teisiami / Scanpix nuotr.

Sulaikytųjų per nesuderintą su valdžia akciją Minske teismai vyks pirmadienį visuose Baltarusijos sostinės rajonų teismuose, pranešė agentūrai "Interfax" pirmadienį Baltarusijos vidaus reikalų ministerija (VRM).

"Teismai netrukus prasidės. Jie vyks visuose Minsko rajonuose", - pranešė VRM.

Pasak agentūros pašnekovo, "į teismus bus nuvežti keli šimtai žmonių, kurie buvo sulaikyti Minske per nesankcionuotą opozicijos akciją".

Keliuose interneto portaluose pasirodė pranešimas, kad iš kai kurių Minsko rajono vidaus reikalų valdybų, "surašius protokolus dėl nuobaudų, buvo paleisti praėjusią naktį sulaikytieji".

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų