Baltarusijos sostinėje – naujos nelegalių migrantų grupės: ruošiasi vykti prie sienos su ES

 • Teksto dydis:

Įvairiose Minsko vietose būriuojasi naujos nelegalių migrantų grupės. Jie pasirengę vykti prie sienos su ES, pranešama užsienio žiniasklaidoje ir socialiniuose tinkluose.

Daugybė nelegalių migrantų susitelkę prie prekybos centro „Galerija“.

Nemažai migrantų nakvoja netoli viešbučio „Jubileinaja“.

Pranešama, kad link nelegalių migrantų stovyklos Lenkijos ir Baltarusijos pasienyje juda didelis Baltarusijos kariuomenės būrys.

Vaizdo įraše matyti karines uniformas vilkintys žmonės Baltarusijos pusėje.

 

 

Primename, kad pirmadienį Lenkijos pasieniečiai susidūrė su ligi šiol didžiausiu migrantų bandymu neteisėtai kirsti šalies sieną su Baltarusija.

Kaip skelbė Lenkijos pareigūnai, iš Baltarusijos teritorijos šalies link pajudėjo šimtai migrantų, pasiryžusių jėga prasiveržti pro sieną. Vėliau jie mėgino šturmuoti pasienį ir patekti į Lenkijos teritoriją, tačiau juos sustabdė Lenkijos pasieniečiai ir kariuomenė. Vakare migrantai pasienyje įkūrė stovyklą, naktį incidentų užfiksuota nebuvo.

Šiuo metu pasienio ruože Palenkės vaivadijoje, kurios teritorijoje vyko masinis mėginimas patekti į Lenkiją, sutelkta daugiau nei 10 tūkst. karių ir 8 tūkst. pasieniečių.

 

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
...ir ko tie juodieji "krepsininkai" taip dziugauja puldami svetimos valstybes siena?? gal jie "zoles -K" priede nes ateiviai --be dokumentu ishmete dantis"" tai mesa ginklams tevynes gyneju rankose . Te nezvengia atejunai-invaziniai,,,kantrybe ----jau ant ribos!!

Atrodo

Atrodo portretas
Gal tik man taip atrodo. O atrodo štai kas. ES vadovybė jų nuvalkiotais žodžiais tariant suvokia ir nuolat išsako susirūpinimą dėl Baltarusijos režimo veiksmų organizuojant migrantų srautus. Tačiau taip pat atrodo, kad visiškai nesuvokia pasekmių, kurias jau daro ir artimiausioje ateityje darys į ES organizuojami migrantų srautai, kurių mažinti ar iš viso uždrausti nežino kaip. Drįstu teigti, kad tai neįgalumas. Tai jau didžiulė problema, kurios spręsti bendraeuropiniu lygiu niekas efektyviai nesprendžia, atrodo, kad sprendimo kelių ES šalių piliečiai dar greitai nematys. Baltarusijos režimas, spec. tarnybos tokiu ES vadovų neįgalumu naudojasi jau keli mėnesiai. Pasieniečiams ir jiems talkinantiems neidentifikuojamiems žmogeliukams yra režimo nurodyta visus be perstojo atvykstančius, besikaupiančius migrantus įvairiais būdais, įvairiose vietose, netgi panaudojant jėgą, išstumti iš Baltarusijos į ES. Nesvarbu per kurios ES valstybės narės sieną. Jeigu ir toliau išliks ES vadovybės vangu
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių