Advokatė: A. Navalno sveikata kalėjime blogėja

Rusijoje kalinamo Kremliaus kritiko Aleksejaus Navalno advokatai trečiadienį perspėjo dėl jo kalėjime blogėjančios sveikatos ir pareikalavo nedelsiant leisti susitikti su juo.

Advokatai pranešė, kad A. Navalnas skundžiasi nugaros skausmu ir kojos nutirpimu.

Praėjusį rugpjūtį vienas žymiausių Vladimiro Putino kritikų A. Navalnas vos išgyveno po apnuodijimo nervus paralyžiuojančia medžiaga „Novičiok“.

Sausį, vos grįžęs į Rusiją, 44-erių opozicijos lyderis buvo sulaikytas, kitą mėnesį jam paskirta dvejų su puse metų kalėjime bausmė. Jis bausmę atlieka netoli Maskvos esančioje pataisos kolonijoje.

Trečiadienį A. Navalno advokatė Olga Michailova pranešė, kad pastaruoju metu jis skundėsi stipriu nugaros skausmu, o šią savaitę nutirpo jo koja.

Opozicijos lyderį apžiūrėjo neurologas, tačiau, O. Michailovos teigimu, jis neįvardijo skausmo priežasties, tik davė ibuprofeno.

„Tai visas gydymas“, – žurnalistams sakė advokatė ir tikino, jog vaistai nuo skausmo nepadėjo, o antradienį nutirpo jo koja.

„Nežinau, kas jam yra. Jį turėtų apžiūrėti normalus medikas“, – teigė advokatė.

O. Michailova sakė, kad trečiadienį jai nebuvo leista pasimatyti su A. Navalnu.

Kremliaus kritiko komanda išreiškė didelį susirūpinimą.

A. Navalno dešinioji ranka Leonidas Volkovas išsakė įtarimą, kad kalėjimo administracija tokiu būdu galimai dangsto tai, kad jis buvo išvežtas į kalėjimo ligoninę.

„Nežinome, kur yra A. Navalnas ir kodėl jie slepia jį nuo jo advokatų“, – feisbuko paskyroje rašė L. Volkovas.

A. Navalno antikorupcinio fondo tyrimų vadovė Marija Pevčich teigė: „Greitai blogėjanti jo sveikata mums kelia didelį nerimą.“

„Manome, kad A. Navalno gyvybei gresia pavojus ir reikalaujame nedelsiant prie jo prileisti advokatus“, – tviterio paskyroje rašė ji.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Nuomonė

Nuomonė portretas
Dabar tikriausiai pradės bado streiką ir "badaus" nenustipdamas kokius septynis mėnesius, kaip ukrainos didvyrės . Arba rėks, kad jau miršta. Neatsparus....be ikrų, šampano ir mergų mažai betempė...Geiropa kvyks, kad išleistų gydytis į kurortą Floridoje...žodžiu, tuoj bus gražių cirkų...

Anonimas

Anonimas portretas
Idomu kas ten ji globoja tame kalejime. Kodel Putinas juos dar neisnaikino. Reiskia Putina papjaus jo aplinkos draugeliai. Be Dzerzinskio ir Visos Rusijos Ipatingos Komisijos Rusija pasmerkta pilietiniam karui.

REIKIA MŪSŲ DAKTARĄ DELEGUOT. LAI APŽIŪRI LIGONĮ

REIKIA MŪSŲ DAKTARĄ DELEGUOT. LAI APŽIŪRI LIGONĮ portretas
Nuvežtų langustų, omarų ir Berlyno pacientas kaip mat pasveiktų
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių