Po trejų metų žiedą atrado šarkos lizde

Viena britė besimaudydama duše pametusi sužadėtuvių žiedą po trejų metų rado jį šarkos lizde.

36 metų Julia Boaler manė, kad jau niekada neberas 5 tūkst. svarų kainavusios sužadėtinio dovanos, rašo „The Daily Telegraph". Tačiau nuotaika pasitaisė, kai moters sužadėtinis Justinas Laycockas netyčia aptiko žiedą šarkos lizde, kurį paukštis buvo susisukęs poros sode.

„Kai susiruošiau palįsti po dušu, padėjau žiedą ant palangės, tačiau kai norėjau jį pasiimti, žiedo nebebuvo, - prisimena Julia. - Maniau, kad pamečiau jį besimaudydama arba jis nukrito nuo palangės."

Ieškodama žiedo pora išardė vonios grindis ir sienų apdailą, manydami, kad žiedas kažkokiu būdu galėjo prasprūsti, tačiau visos pastangos buvo bergždžios.

Po trejų metų pora susiruošė parduoti namą, todėl Justinas nutarė sutvarkyti sodą. „Sužadėtinis genėjo mūsų sodo ąžuolą ir aptiko seną šarkos lizdą. Pasilipęs kopėčiomis apžiūrėjo jį iš arčiau ir pamatė mano žiedą", - neslėpdama džiugesio pasakojo moteris.

Nepaisant prietarų esą pamesti žiedą - blogas ženklas, pora vis dar susižadėjusi: pamestą, o vėliau atrastą žiedą jie apdraudė ir netrukus ketina susituokti.NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių