„Mumijos 3" filmavimui trukdė Kinijos armija

Pagaliau paaiškėjo, kodėl nuotykių filmo „Mumija" gerbėjams taip ilgai, praėjus net 7 metams nuo antros dalies, teko laukti trečiojo tęsinio. Kaltas ne scenarijaus, pasakojančio apie archeologų kovą su iš mirties prikeltu imperatoriumi rašymas, ir ne smulkmeniškai besiderantys aktoriai.

Pasirodo, kūrybinė „Mumijos: Drakono imperatoriaus kapo" grupė, savo filmavimo aikštelę įrengusi Kinijoje, ja turėjo dalintis su... Kinijos armija. Natūralioje aplinkoje pageidavęs filmuoti režisierius Robas Cohenas dirbdamas dažnai buvo priverstas daryti pertraukas, nes toje pačioje vietoje turėjo treniruotis kariai.

Tokia sąlyga buvo nurodyta sutartyje, mat kūrybinė juostos grupė įsikūrė dykumoje, priklausančioje Šanchajaus kariuomenei.

„Viena konkreti vietovė Kinijoje, kurioje dirbome, buvo dykuma, kur turėjome nufilmuoti gerų gyvųjų ir blogų mirusių veikėjų mūšį. Kai tik susiruošėme filmuoti, paaiškėjo, jog atėjo nustatytas metas kinų armijos treniruotei. Kariai išžygiavo į dykumą, pradėjo manevruoti, tiesa, be tankų, bet už tai apsiginklavę iki dantų. Mums nieko kito nebeliko kaip tik atsisėsti ant smėlio ir kantriai laukti. Juk armija buvo mūsų kaimynai, be to, ginkluoti tikrais šautuvais," - apie neįprastas „Mumijos: Drakono imperatoriaus kapo" kūrimo sąlygas pasakojo režisierius R.Cohenas, apgailestavęs, kad šių kadrų negalėjo užfiksuoti ir panaudoti savo filme. NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių