Laisvalaikis šaudykloje - vis populiaresnis

Lietuvoje populairėja pramoginis šaudymas. Pirmosios Lietuvoje licencijuotos privačios saugos tarnybos „Ekskomisarų biuro" vadovai pastebi, kad mūsų šalyje - vis populiariau laisvalaikį leisti šaudykloje.

„Ekskomisarų biuro" šaudykla veikia jau 11 metų, tačiau tokio žmonių susidomėjimo kaip šiemet jos darbuotojams patirti neteko. Įmonės šaudykla tapo populiari kaip niekad.

Nors Lietuvoje šiuo metu yra pakankamai saugu, tačiau kovinių ginklų populiarumas auga, vis daugiau domimasi pramoginiu šaudymu. Šaudymas - tai naujas laisvalaikio praleidimo būdas. Anksčiau daugiau buvo šaudoma treniruojantis, o dabar - vardan pramogos ir poilsio.

„Žmonėms yra įdomu laikyti rankoje tikrą kovinį ginklą ir iš jo šaudyti. Šaudykloje pasitaiko ir kurioziškų situacijų - būna, kad visa apkaba sušaudoma į svetimą taikinį, bet, kad ir kaip sektųsi, pabandžius vieną kartą norisi dar", - teigia bendrovės atstovai.

Šis sportas užkrečia beveik visus, pašaudžiusius nors vieną kartą. Jis populiarėja ir tarp moterų. Laikydamos ginklą rankose jos jaučiasi stiprios ir galinčios apsiginti. Moterys dažniausiai renkasi pistoletą „Beretta". Šis ginklas - vienas elegantiškiausių ir populiariausių pistoletų pasaulyje. Jis yra patogus, dailaus dizaino ir iš pirmo žvilgsnio sudaro galingo kovinio ginklo įspūdį.

„Ekskomisarų biuro" šaudykloje galima lankyti kursus, būtinus norint įsigyti šaunamąjį ginklą. Taip pat su instruktorių pagalba išmokstama gerai naudotis ginklu savigynos tikslais, šaudyti greitošauda, nestatiškai taikytis, nestandartinėse situacijose. NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

Galerijos

Daugiau straipsnių