Koncertai dovanos šiltų emocijų rudenį ir žiemą

Jau rytoj vienintelį garsiojo italų tenoro Andrea Bocelli pasirodymą Baltijos šalyse rengianti  koncertinė agentūra „Makroconcert" pristato naująjį 2008 m. rudens-žiemos sezoną, kurio renginiai šildys ir dovanos geriausias emocijas.

Šį rudenį „Makroconcert" pradės nudžiugindami džiazo mėgėjus spalio 13 d. vyksiančio talentingo kompozitoriaus, romantiško būdo atlikėjo, neįtikėtinai meistriškai grojančio trimitu Chriso Botti koncertu. Chris kaip solistas grojo Stingo grupėje, per savo karjerą koncertavo su tokiomis pasaulinio masto žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Frankas Sinatra, Michaelas Buble, Dave Kozas, Rodas Stewartas, Lee Ritenouras, Diana Krall. Chrisas Botti į Lietuvą atvyksta su romantiška programa „Italia", kurią pristatys koncerte Vilniuje, Kongresų rūmuose.

Roko muzikos gerbėjams „Makroconcert" pristato net kelis gero roko renginius šį rudenį. Jaunuosius roko gerbėjus nudžiugins spalio 22 d. vyksiantis ekstravagantiškųjų „Cinema Bizarre" koncertas Vilniuje.

Lapkričio 6 d. Vilniuje naująjį savo albumą „Humanity Hour" pristatys „The Scorpions", per savo karjerą jau pardavę daugiau nei 22 milijonus įrašų. Lapkričio 20 d. Vilniuje ir lapkričio 21 d. Kaune gerbėjus nudžiugins garsieji „Electric Light Orchestra. Former members". Abiejų šių grupių pasirodymus praturtins Kauno simfoninis orkestras.

Vis augant šokių populiarumui mūsų šalyje, „Makroconcert" siūlo net kelis projektus įvairiausio šokio mėgėjams. Spalio 5 d. Vilniuje ateinančio rudens nuotaikas išblaškys žavingieji „Chippendales". Dvylika patrauklių, tobulai sudėtų ir įspūdingai judančių vyrų, kurių kolektyvo vardas jau tapęs kokybės ženklu, įkūnys įvairiausias moterų svajones.

Spalio 22 d. Kaune ir spalio 23 d. Vilniuje nudžiuginsime tuos, kurie žavisi Pietų Amerikos šokiais. Aukščiausio lygio tango šokio spektaklis „Tango seduccion" atskleis jausmingiausio ir temperamentingiausio šokio žemėje - argentinietiško tango - istoriją. Energinguosius airių „Gaelforce dance" šokius lapkričio 28, 29 ir gruodžio 1 dienomis galės išvysti Kauno, Vilniaus ir Šiaulių žiūrovai.

„Moscow City Ballet" spektaklio „Gulbių ežeras" unikali klasikinio šokio plastika sužavės ir prisiekusius baleto gerbėjus, ir tuos, kurie tik pradeda domėtis šokiu. Gruodžio 27 d. trupė viešės Klaipėdoje, gruodžio 28 d. Šiauliuose, gruodžio 30 d. Kaune, ir gruodžio 31 d. Vilniuje.

Išrankesnius klausytojus šį rudenį pakviesime į stilingųjų jazz lounge stiliaus meistrų „De Phazz" pasirodymą lapkričio 28 d. Vilniuje. Gruodį į Lietuvą atvyksta Balkanų kompozitorius ir muzikantas Goranas Bregovičius, kurio margaspalvė kūryba, persmelkta čigoniškų ir balkaniškų muzikos motyvų, mėgstama ir mūsų šalyje. Gruodžio 28 d. jis su savo pučiamųjų instrumentų orkestru viešės Vilniuje.

Rusiškos muzikos gerbėjus po dvejų metų pertraukos nudžiugins Nikolajus Baskovas. Tenoras, kurio balsas vertinamas ir operos, ir estrados scenoje, Lietuvoje surengs net 4 koncertus: spalio 22 d., Klaipėdoje, spalio 23 d. Šiauliuose, spalio 24 d. Kaune ir spalio 26 d. Vilniuje.

Tuos pačius miestus gruodį aplankys ir elegantiškoji Rusijos estrados žvaigždė Irina Alegrova. Ją vilniečiai pamatys gruodžio 14 d. kauniečiai - gruodžio 15 d., Šiauliuose ji apsilankys gruodžio 16 d., o  Klaipėdoje - gruodžio 17 d.

Kalėdinę nuotaiką šią žiemą sukurs jau tradiciniu tampantis dailiojo čiuožimo žvaigždžių Povilo Vanago ir Margaritos Drobiazko organizuojamas grandiozinis „Liepsnojančio Kalėdų ledo 2008" šou, kuriame dalyvaus gausus elitinių čiuožėjų iš įvairių pasaulio šalių būrys. Gruodžio 25 d. į nepakartojamą reginį jie pakvies šiauliečius, gruodžio 26 d. čiuoš Vilniuje, o gruodžio 29 d. - Kaune.

Džiaugsmu, geraširdiškumu, taika ir harmonija per Kalėdas su klausytojais dalinsis ir vienas garsiausių gospelų chorų pasaulyje „Harlem Gospel Choir". Gruodžio 26 d. jie koncertuos Klaipėdoje, gruodžio 27 d. - Vilniuje gruodžio 28 d. - Kaune, o gruodžio 29 d. - Šiauliuose. NAUJAUSI KOMENTARAI

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių