Panevėžietis girtavo ir rūkė lėktuve

Panevėžietis girtavo ir rūkė lėktuve

2008-11-14 16:11
Panevėžietis girtavo ir rūkė lėktuve
Panevėžietis girtavo ir rūkė lėktuve / Shutterstock nuotr. Lėktuvas

Vilniaus oro uoste sulaikytas lėktuvu iš Londono skridęs ir triukšmavęs vyriškis.

Valstybės sienos apsaugos tarnyba (VSAT) pranešė, kad Vilniaus oro uosto užkardos pareigūnai ketvirtadienį vėlai vakare sulaikė lėktuvu iš Londono skridusį ir triukšmavusį keleivį.

Girtas vyras lėktuvo salone rūkė, nevykdė teisėtų orlaivio įgulos reikalavimų, įžeidinėjo stiuardeses. Apie 23 val. 15 min. lėktuvui nusileidus Vilniuje, jį sulaikė pasieniečiai.

Paaiškėjo, kad tai 29-erių panevėžietis. Jis iš Londono atvyko turėdamas asmens grįžimo dokumentą, kuris praradus pasą paprastai išduodamas Lietuvos atstovybėse užsienyje grįžimui į savo šalį.

Panevėžietį VSAT pareigūnai perdavė Vilniaus miesto Transporto policijos komisariato pareigūnams tolesniam įvykio tyrimui.

Vilniaus ir Kauno oro uostuose dirbantiems pasieniečiams jau nekart teko pasitikti ir sulaikyti iš užsienio grįžtančius neblaivius keleivius, apie kurių nederamą elgesį skrydžio metu praneša lėktuvų įgulos. Būta atvejų, kai tokius chuliganus pareigūnams reikėjo tramdyti panaudojant jėgą.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų