Vyriausybė nusprendė sugriežtinti karantino sąlygas: kokie pokyčiai laukia?

Vyriausybė trečiadienį apsisprendė sugriežtinti karantino sąlygas.

Nuspręsta viešose vietose leisti būriuotis ne daugiau kaip po du asmenis (dabar leidžiama būriuotis iki penkių asmenų).

Taip pat uždrausta visose parduotuvėse, prekybos centruose bei paslaugų teikimo vietose vykdyti prekybą laikinose prekybos vietose (išskyrus prekybą maisto produktais, pirotechnikos priemonėmis ir prekybines saleles), t. y. kai prekyba vykdoma ne fiziškai atskirtose parduotuvėse, o, pavyzdžiui, bendrose prekybos centrų patalpose, praėjimuose ir panašiai.

Taip pat pritarta rekomendacijai visose parduotuvėse, prekybos centruose, turgavietėse ir kitose viešose prekybos vietose bei paslaugų teikimo vietose nenaudoti trumpalaikių pardavimų skatinimo priemonių (išpardavimų, nuolaidų valandų, degustacijų ir kt.), kurios didina pirkėjų ir lankytojų srautus tam tikru itin trumpu laiku ir tam tikroje vietoje (išskyrus prekybą internetu).

Konkurencijos tarybos pirmininkas Šarūnas Keserauskas dėl rekomendacijos nenaudoti trumpalaikių pardavimų skatinimo priemonių turėjo pastabų.

„Poveikis bus pats paprasčiausias – tai didesnės kainos prekėms, kurioms nebūtų taikomos nuolaidos. Kitas dalykas – pati rekomendacija yra nekonkreti ir gali paskatinti konkurentų, pardavėjų, prekybos tinklų tarpusavio veiksmų derinimą, siekiant išsiaiškinti konkrečias sąvokas, pavyzdžiui, kokioms prekėms negalima taikyti nuolaidų, kokiose vietose, kiek ilgai nebūtų taikomos nuolaidos. Iš to kyla rizika, kad galėtų būti apribota konkurencija ir dėl tų prekių, kurių rekomendacija net nenumatė“, – sakė Š. Keserauskas.

Tačiau laikinasis sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sakė, kad tai tik rekomendacija.

„Noriu priminti, kad tai viso labo rekomendacija, kuri ir pavasarį panaši galiojo, ir tai nesutrukdė maisto prekėms nuolaidas taikyti. Tikslas, kad nebūtų masinių kvietimų į „juoduosius penktadienius“ ar panašius dalykus. Tai ne draudimas, tik rekomendacija, suderinta, aptarta su asocijuotomis struktūromis“, – sakė A. Veryga.

Karantino režimas Lietuvoje galioja nuo lapkričio 4 iki gruodžio 17 dienos.NAUJAUSI KOMENTARAI

bėkit iš šitos skylės,kol ne vėlu

bėkit iš šitos skylės,kol ne vėlu portretas
Šita tariama “pandemija”-atviras melas ir įžūli išgalvota afera su tikslu masiškai išnuodyti visus vergus prievarta leidžiamais nuodais.Jau masiškai gaminamos ir perkamos nuodų dozės kiekvienam runkeliui asmeniškai. zombiadėžių apglušintoms avims suvaldyti bus išleistas skiepų pasas, be kurio avis galės laisvai tik po savo kiemą vaikščioti,,,-ir tai tik laikinai,,, Nėra ko stebėtis. Mūsų klapčiukai dar tarybiniais laikais pasižymėjo „uolumu ten, kur nereikia“. Niekas nepasikeitė, išskyrus kryptį..

Pažiūrėjau

Pažiūrėjau portretas
kiek įeidami į prekybcentrius ir kitur dezinfekuojasi rankas ....Vienetai ....kabo vienkartinės pirštinės , skystis ...eina ir nueina .... sutrių tauta , matyt kol nevožteli per nagus , tol eis ... Centrai turėtų pasirūpinti , kaip buvo pirmo karantino metu . Stovi apsauginis ir stebi arba liepia dezinfekuotis .

Analitikas

Analitikas portretas
Skaitai ir nenustoji stebetis tokiomis kvailystemis kaip šie Vyriausybes “draudimai ir ribojimai”. Lygis pasieke visišką dugną.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių