A. Veryga: situacijai blogėjant naujų ribojimų sulauktų prekybos centrai ir ugdymo įstaigos

Laikinai sveikatos apsaugos ministro pareigas einantis Aurelijus Veryga teigia, kad situacijai dėl COVID-19 blogėjant Vyriausybei gali tekti svarstyti įvesti naujus ribojimus. Ministro teigimu, griežtesni ribojimai pirmiausiai būtų nukreipti į prekybos centrus, pokyčiai galimai lauktų ir ugdymo sektoriaus.

„Neatmesčiau galimybės, jeigu šios savaitės skaičiai ir toliau išliks tokie patys, kad trečiadienį Vyriausybė apsispręs galbūt ir dėl papildomų priemonių“, – Sveikatos apsaugos ministerijoje surengtoje spaudos konferencijoje teigė A. Veryga.

Visgi ministras akcentuoja, kad vis dar yra du sektoriai, dėl kurių gali būti svarstomos griežtesnės priemonės.

„Tai yra ugdymo sektorius, tai yra švietimo įstaigos ir kitas sektorius, kuris labiau tikėtina, kad gali susilaukti apribojimų, yra prekybos įmonės ir ypač didelės vietos, kur žmonių susirenka labai daug“, – informavo ministras.

Todėl A. Veryga prašo prekybos centrų sąmoningumo, ypač taikant „Juodojo penktadienio“ ar kalėdines nuolaidas.

„Gerai, jeigu tie „juodieji penktadieniai“ vyksta internete ir perkamos prekės ten. Bet girdime tikrai visokių istorijų, matome labai skirtingai elgiasi prekybos įmonės. Vienos nuolatos informuoja atėjusius lankytojus apie atstumus, apie rankų dezinfekciją, kitos skelbia apie kalėdinius išpardavimus“, – atkreipė dėmesį jis.

„Jeigu matysime, kad situacija nepasikeičia, tai labiausiai tikėtina, kad bus svarstomi apribojimai prekybos įstaigoms“, – pridūrė ministras.

Papildomų ribojimų nesvarstoma taikyti maisto prekių parduotuvėms, grožio salonams

Ministras patikslino, kad maisto prekių parduotuvėms nesvarstoma taikyti nei laiko apribojimo, nei kažkokių papildomų draudimų.

„Tiesiog reikėtų priminti tai, ką nuolatos akcentuoja patys prekybininkai, kad vis tik galima rečiau lankytis parduotuvėse, susiplanuojant savo pirkinių sąrašą, įsigyjant ir tuos pačius maisto produktus visai savaitei ir tokiu būdu išvengti to dažno lankymosi, kur vėlgi žmonės susitinka, tegul ir laikantis visų reikalavimų, bet rizika yra didesnė“, – atkreipė dėmesį A. Veryga.

Taip pat, jo teigimu, papildomų ribojimų neplanuojama taikyti nei kirpykloms, nei grožio salonams.

„Kol kas apie kirpyklas ir apie grožio salonus nebuvo jokios diskusijos, nes ten yra pakankamai griežti reikalavimai ir nesudėtinga juos įgyvendinti ir jų laikytis, ir neturime kažkokių duomenų, kad ten ypatingai virusas plistų“, – patikino ministras.NAUJAUSI KOMENTARAI

4

4 portretas
Reikia uždrausti šalta orą ir užsikrėtimai žymiai sumažės

isterikams

isterikams portretas
visi persirgsim, neviduriuokit

LIŪDNA

LIŪDNA portretas
TIKRAI,LABAI LIŪDNA,BET MŪSŲ PREKYBOS ŠŪLAI PASIRODĖ LABAI NEPYLIETIŠKI.TIESIOG PER JĖGĄ GRŪDAMOS NUOLAIDOS PER KOMERCINĖS TV IR TUO PAČIU KVIEČIAMI NEATSAKINGI ŽMONES Į PARDUOTUVES. TOKIAS PARDUOTUVES PRIVALU UŽDARYTI.,O PREKIBININKAI JUK TURĖTŲ SUPRASTI,KAD TAS NUOLAIDAS GALIMA BUS PADARYTI IR PO KARANTINO.REIKIA TURĖTI SĄŽINĖS.
VISI KOMENTARAI 9
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių