Smūgis kaip iš giedro dangaus: sulaukęs vos 45-erių mirė humoristas V. Cololo

Pirmadienį sulaukta širdį veriančios žinios – Ispanijoje mirė puikiai daugeliui žinomas humoristas Vitalijus Cololo, praneša delfi.lt.

Delfi.lt žiniomis, vos 45-erių sulaukęs gerai žinomas vyras atostogavo Ispanijoje, čia jam sušlubavo sveikata.

Tuomet V. Cololo atlikta sudėtinga operacija. Žinią apie skaudžią netektį delfi.lt patvirtino Vitalijaus žmona Inga bei kiti šeimai artimi šaltiniai.

Anot delfi.lt, V. Cololo mirė ligoninėje po komplikacijomis pasibaigusio uždegimo.

Mirusiojo  žmona vis dar yra Ispanijoje.

„Žaviausia tai, kad šis žmogus neturėjo kažkokio specialaus autorinio pasirengimo, bet jis buvo labai gyvas, labai emocingas“, – BNS sakė su aktoriumi dirbęs televizijos prodiuseris Saulius Bartkus.

Pasak jo, V. Cololo buvo tarsi „vaikščiojanti idėjų bomba“.

„Visi scenarijai, visos improvizacijos projektuose gimdavo ekspromtu. Interpretacija, kažkokia linksma istorija ar ekranizuotas anekdotas tapdavo kitokiu daiktu, jis virsdavo į kažkokį mažą kūrinį, kuris kartais pavykdavo, kartais nepavykdavo, bet iš esmės tas jo produktyvumas visuomet stebino“, – tvirtino S. Bartkus.

„Aš piktas esu ant likimo, toks jaunas žmogus paliko šitą pasaulį“, – pridūrė jis.

Režisierius Emilis Vėlyvis BNS sakė, kad bendravo su V. Cololo dar prieš jam išvažiuojant atostogų į Ispaniją.

„Pirmiausia, užuojauta artimiesiems. Jis buvo unikalus aktorius. Net sunku kažkaip tai suvirškinti“, – kalbėjo E. Vėlyvis.

Neseniai socialiniuose tinkluose V.Cololo dar dalijosi spalvingomis nuotraukomis iš viešnagės pas bičiulį Valdą Burnį, grupės „Išjunk šviesą“ įkūrėją. Nuotraukos buvo dar lapkričio 15-ąją. Niekas net neįtarė apie jo sveikatos problemas.

Humoristas yra baigęs Druskininkų 2-ąją vidurinę mokyklą, vėliau studijavo  Šiaulių pedagoginiame institute, kur įgijo pradinių klasių mokytojo specialybę.

Tuo metu V.Cololo aktyviai dalyvavo studentų linksmųjų išradingųjų klube, buvo šio klubo kapitonas.

Jis dirbo TV3, vėliau perėjo į LNK televiziją. Vedė laidas „Tegyvuoja karalius!” (su V. Šilansku, Vytautu Šapranausku), „Šeštadienio šou“, „Šapro šou“, „Kioskelis“, „Puikusis šou“, „Dzin“, filmavosi seriale „Grybauskai“. 

V.Cololo dalyvavo ištvermės realybės šou „Džiunglės“, LNK laidos „Oplia“ ir kt. dalyvis.

Su žmona Inga jis turėjo dukrą Evitą.

Tuoj po žinios apie V.Cololo mirtį savo fesbuko paskyroje žurnalistas ir publicistas Andrius Užkalnis parašė: „Man ne viskas patiko iš jo minčių, jis ne su viskuo sutiko, ką aš sakiau ar rašiau, bet gerai sutarėme, nors niekada nebuvome artimi draugai. Jis visada atėjęs pas mane į laidas dirbo iš širdies, daug šypsojosi ir niekam blogo nebuvo padaręs gyvenime. Vitalijus buvo jautrus ir atviras, ir labai stengėsi nieko neužgauti.

Kažkada tarėmės važiuoti į Miuncheno Oktoberfestą alaus gerti, bet taip niekada ir neišsiruošėm. Aš tikiuosi, kad jam nepagailės Dievas danguje nei alaus, nei skanaus maisto, nei jo mėgstamų filmų, kuriuos jis žinojo ir išmanė.

Be jo Lietuvoje bus ne taip linksma“.

Premjeras pareiškė užuojautą

Ministras pirmininkas Saulius Skvernelis pirmadienio vakarą pareiškė užuojautą dėl humoristo, laidų vedėjo ir aktoriaus Vitalijaus Cololo mirties.

„V. Cololo sukūrė ir įkūnijo daug įsimintinų personažų ir liks atmintyje kaip vienas gabiausių pramogų pasaulio atstovų, teikusiu savo gerbėjams pačias geriausias emocijas. Nuoširdžiai užjaučiu šeimos narius, artimuosius ir draugus dėl šios talentingos asmenybės netekties“, – sakoma premjero S. Skvernelio užuojautoje.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Užuojata artimiesiems

Užuojata artimiesiems portretas
Užuojauta artimiesiems. Tiems ligotiems žmonėms, kurie čia spjaudosi nuodais linkiu sveikatos. Bažnyčia tai ne Dievas, tai tik eilinė stambaus biznio imperija ir tiek. Jei Dievas išties yra, tai tie nuodų spjaudytojai ir visi agresyvūs bažnyčios gynėjai pirmi prie pragaro vartų turėtų stovėti

smūgis

smūgis portretas
Apie dangų pavadinime - tai manau, jog teisingai. Dievo pirštas pasiekė šį varijotą, kuris visokias patyčias bažnyčioje vykdė. O šiaip, tai nieko vertingo jis nenuveikė per savo gyvenimėlį. Nenusisekęs juokdarys.

ATA

ATA portretas
MES TAVĘS NIEKADA NEPAMIRŠIM UŽUOJAUTA ARTIMIESIEMS
VISI KOMENTARAI 80
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių