Šeštadienį apgręžta beveik 1,5 tūkst. automobilių, dėl karantino pažeidimų nubaustas 341 žmogus

Užtikrinant judėjimo apribojimų reikalavimus šeštadienį patikros postuose apgręžta beveik 1,5 tūkst. automobilių, dėl karantino reikalavimų pažeidimų nubaustas 341 žmogus, BNS informavo Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Pasak jo, iš nubaustųjų dėl karantino pažeidimų 141 žmogus drausmintas būtent dėl judėjimo reikalavimų nevykdymo.

„Kiti daugiausiai, tai daugiau nei vieno šeimos ūkio kontaktai, būriavimasis viešoje vietoje ir kaukių dėvėjimo pažeidimai. Šiuos tris sudėjus apie 200 gaunasi“, – sakė R. Matonis.

Savaitgalį visoje šalyje dirba sustiprintos pareigūnų pajėgos, veikia tiek mobilūs tiek stacionarūs patikros postai, uždaryti į keliai į kurortus ir pajūrį.

Užtikrinti judėjimo ribojimus policijai padeda pasieniečiai, Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento bei Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, šauliai.

Justinos Lasauskaitės ir Laimučio Brundzos nuotr.

R. Matonis anksčiau BNS sakė, kad darbo dienomis policija ketina daugiau naudoti mobiliuosius patikros postus, dažnai keičiant jų vietas.

Vyriausybė judėjimo tarp savivaldybių draudimą be būtino reikalo yra pratęsusi iki sausio 31 dienos, tačiau peržiūrėti tvarką ketinama sausio viduryje, įvertinus epidemiologinę situaciją.

Nuo gruodžio vidurio, kai buvo įvestas judėjimo draudimas tarp savivaldybių, kontrolės postuose pareigūnai apgręžė daugiau apie 50 tūkst. transporto priemonių.

Žmonėms keliauti galima darbo tikslais, vykstant pas gydytoją ar į laidotuves. Automobiliu gali važiuoti ne daugiau dviejų asmenų arba drauge gyvenantys asmenys.NAUJAUSI KOMENTARAI

NESUPRANTU

NESUPRANTU portretas
KODĖL POLICIJA SU ŽMONĖMIS BENDRAUJA KAIP SU NUSIKALTĖLIAIS. AROGANTIŠKAI, CHAMIŠKAI, ĮŽEIDINĖDAMA IR ŽEMINDAMA ŽMONIŲ ORUMĄ..KAS JAI SUTEIKĖ TOKIAS TEISES....IR DAR NORI KAD ŽMONĖS JĄ GERBTŲ..CHAMUS NIEKAS IR NIEKUR NEPRIVALO GERBTI..KAS ŽMONĖS YRA VERGAI AR BAUDŽIAUNINKAI IR KOKIE TIE POLICAJAI VIRŠININKAI?...GAL POLICIJOS AKADEMIJOJE REIKIA PRADĖTI AIŠKINTI BUSIMIEMS MENTAMS, KAD ŽMONES REIKIA GERBTI, KITAIP ŽMONĖS NEGERBS JŲ...

A

A portretas
Anžmogiai puola taitą ir vaikus ant kalniuko

Romas

Romas portretas
Pas mus prasidėjo lansberginė diktatura,pasitelke policija, tyciojasi is žmonių,gyvenam blogiau kaip Baltarusijoje.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių