Šaltiniai: į LRT vadovus kandidatuoja A. Siaurusevičius, V. Marciulevičiūtė, G. Plytnikas

Į LRT generalinius direktorius kandidatuoja dabartinis „Lietuvos ryto“ televizijos vadovas Audrius Siaurusevičius, buvusi TV3 vadovė Vilma Marciulevičiūtė ir „Forum Cinemas“ kino teatrus valdančios įmonės Lietuvoje vadovas Gintaras Plytnikas, BNS patvirtino šaltiniai.

Iš viso į nacionalinio transliuotojo vadovus kandidatuoja šeši asmenys.

Anksčiau skelbta, kad atrankoje į šias pareigas taip pat dalyvauja komunikacijos agentūros „Adverum“ vykdomasis direktorius Aistis Zabarauskas, Vilniaus universiteto dėstytojas Mantas Martišius ir perrinkimo siekianti LRT vadovė Monika Garbačiauskaitė-Budrienė. Apie tai viešai patvirtino patys kandidatai.

A. Siaurusevičius, pats vadovavęs LRT dvi kadencijas 2008-2018 metais, V. Marciulevičiūtė ir G. Plytnikas BNS atsisakė komentuoti, ar dalyvauja konkurse.

LRT generalinio direktoriaus rinkimai vyks kovo 21 dieną.

Prieš penkerius metus vadovauti LRT išreiškė norą 12 pretendentų, o prieš dešimt metų – septyni.

M. Garbačiauskaitė-Budrienė penkerių metų kadenciją pradėjo 2018-ųjų balandžio 4-ąją.

LRT generalinį direktorių viešojo konkurso būdu skiria 12 narių LRT taryba, sudaryta iš žinomų visuomenės, mokslo ir kultūros veikėjų.

Po keturis tarybos narius skirtingu metu skiria prezidentas ir Seimas, po vieną narį deleguoja Lietuvos mokslo taryba, Lietuvos švietimo taryba, Lietuvos meno kūrėjų asociacija ir Lietuvos vyskupų konferencija.NAUJAUSI KOMENTARAI

To Šiandien tai visiškai nesvarbu...

To Šiandien tai visiškai nesvarbu... portretas
Vata, raminkis pagaliau, patvorini tu.

Šiandien tai visiškai nesvarbu...

Šiandien tai visiškai nesvarbu... portretas
Koks skirtumas kas bus LRT vadovas. Bet kuris iš jų vis vieną šoks pagal niekšišką, melagingą konservatnikų ir LGBTQ grojamą dūdelę.

siaurusevicius

siaurusevicius portretas
darbe galima pagert,
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių