S. Skvernelis žada svarstyti, kaip padėti žiniasklaidai

Premjeras Saulius Skvernelis žada svarstyti, kaip padėti žiniasklaidai, patiriančiai sunkumų dėl šalyje įvesto karantino.

„Mes gavome žiniasklaidos asociacijų kreipimąsi ir netolimoje perspektyvoje susitiksime betarpiškai su asociacijų vadovais ir svarstysime paketą, kaip ir kiekvienai industrijos rūšiai, kokiu būdu būtų galima padėti užtikrinti šitoje ekonominėje situacijoje ir žiniasklaidos priemonių, pačios žiniasklaidos veiklos tęstinumą“, – spaudos konferencijoje trečiadienį sakė S. Skvernelis.

Jis teigia, jog būtų siekiama užtikrinti žiniasklaidos veiklos tęstinumą „tokiomis apimtimis, kokios yra dabar“.

Žiniasklaidos organizacijos antradienį paprašė siekiant sumažinti koronaviruso krizės pasekmes keturiems mėnesiams atidėti mokesčių mokėjimą žiniasklaidos sektoriaus įmonėms, suteikti valstybės subsidiją darbo užmokesčiui, įkurti fondą, supaprastinti viešojo sektoriaus viešuosius pirkimus informacijos sklaidai.

„Tą priemonių paketą, kaip minėjau, galėsime aptarti ir svarstyti čia, Vyriausybėje, kada ateis eilė būtent šitai industrijai“, – sakė premjeras.

Viešai paskelbtame žiniasklaidos priemonių asociacijų kreipimesi teigiama, kad reklamos užsakovai atšaukia užsakymus, leidiniai atšaukiami iš uždaromų prekybos vietų.

Žiniasklaidos atstovai perspėja, kad jau susiduria su finansinėmis problemomis, o karantinui prasitęsus ir nesulaukus valstybės pagalbos, žiniasklaidos funkcionavimas gali būti „praktiškai neįmanomas“.

Prognozuojama, kad bendras reklamos rinkos susitraukimas gali siekti 60 mln. eurų per metus, dėl akivaizdžiai sumažėjusių spausdintinių leidinių pardavimų prekybos vietose prognozuojami dar 6 mln. eurų praradimai.

Šį kreipimąsi pasirašė asociacijų „Nacionalinė spauda“, nacionalinė rajonų ir miestų laikraščių leidėjų, Lietuvos radijo ir televizijos ir interneto žiniasklaidos vadovai.NAUJAUSI KOMENTARAI

as

as portretas
skubekit butinai kuo greiciau padeti ziniasklaidai ,nes galimai opozicijos pinigai senka netures uz ka ant jusu purva drabstyti atokiu keistuoliu nesu maciusi ,jie jums sudo kruvas ant galvu ,o jus jiems sviesta sviestuota ,

ANUPRAS

ANUPRAS portretas
PRIVATININKAI , JEIGU NUBIEDNĖJO , LAI UŽSIDARO , O PAGALBA GALIMA TIK VALSTYBINĖMS ĮMONĖMS

ALGIS

ALGIS portretas
PAJUTĘ DARMĄ KĄSNĮ , SUJUDO VISOKIO PLAUKO VERTELGOS .
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių