R.Šimašius: Konstituciją reikia žinoti, kad neužvaldytų zombiai

Ruošiantis šeštajam Konstitucijos egzaminui, teisingumo ministras Remigijus Šimašius sako, jog Konstituciją pirmiausia reikia žinoti dėl savęs pačių, kad jos neišmanymas neapsunkintų gyvenimo.

„Man lenda į galvą mintis, kodėl yra svarbu Konstituciją žinoti - kad neužvaldytų mūsų funkcionieriai ir zombiai. Tai yra tikrai labai svarbu, tai yra vienintelis būdas žinoti savo bazines teises“, - antradienį surengtoje spaudos konferencijoje sakė R.Šimašius.

Egzaminą laikantieji varžysis atskirose grupėse. Atskiros užduotys bus nuteistiesiems, teisę studijuojantiems ir teisinį išsilavinimą turintiems žmonėms, moksleiviams pagal amžiaus grupes: 1-4 klasių, 5-7 klasių, 8-10 klasių ir 11-12 klasių.

Išskiriama ir atskira egzaminą laikančiųjų internetu grupė - internetu klausimai bus pateikti teisininkams ir teisės studentams bei visiems kitiems piliečiams. Laikyti egzaminą internetu kviečiami ir užsienio lietuviai.

„Tikiuosi, kad Konstitucijos egzamino klausimai bus kuo arčiau žmogaus, kad tai nebūtų Konstitucijos teksto patikrinimas, kad tai nebūtų atminties testas, o būtų suvokimo ir interpretacijos tam tikri dalykai“, - vylėsi R.Šimašius.

Egzaminą bus galima laikyti savivaldybėse, mokyklose, universitetuose, Seime, įkalinimo įstaigose, internete - portale delfi.lt.

Konstitucijos žinių patikrinimas vyks dviem etapais: spalio 4-ąją ir spalio 18-ąją. 28 geriausiai užduotis atlikusieji bus apdovanoti Prezidentūroje spalio 25-ąją, minint Konstitucijos dieną.

Konstitucijos žinias vertins speciali komisija, kurios pirmininku šiemet yra Lietuvos Aukščiausiojo Teismo pirmininkas Gintaras Kryževičius.

Pernai egzaminą laikė daugiau nei 30 tūkst. asmenų, šiemet Teisingumo ministerija tikisi sulaukti dar didesnio susidomėjimo.NAUJAUSI KOMENTARAI

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
22 metus Lietuvą skurdino, partinių gaujų suformuotos, penkiolika vyriausybių. Štai kokioje padėtyje dabar yra Lietuvos žmonės. Kai ... Anglijoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, gali nusipirkti šešis produktus: - pieno 1 litrą; - miltų 1 kilogramą; - cukraus 1 kilogramą; - 6 kiaušinius; - aliejaus 1 litrą; - dyzelino 1 litrą. Tai ... Lietuvoje nekvalifikuotas darbininkas, užsidirbęs minimalų valandinį atlygį, nepajėgus nupirkti dyzelino 1 litro, aliejaus 1 litro (nes brangesnis už dyzeliną su akcizais) ir iš likusių keturių aukščiau išvardintų produktų gali nusipirkti tik vieną kurį nors, nes kitiems įsigyti pinigų jau nepakanka. Tokiom nežmoniškom sąlygom Lietuvoje yra priversti gyventi mūsų vaikai (nekvalifikuoti darbininkai) mūsų tėvai pensininkai ir mes (mažiausias pajamas užsidirbantys). Kad gyventi oriai Lietuvoje ... Spalio 14 dieną, aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą, reikia atsikratyti visų partinių gaujų kurios sukūrė Lietuvą netinkamą žmogui gyventi. (2012 kovas)

XXI a. baudžiava Lietuvoje

XXI a. baudžiava Lietuvoje portretas
Aktyviai dalyvaujant rinkimuose į seimą reikia atsikratyti Lietuvą naikinančių partinių gaujų: - LSDP; - TS LKD; - “Tvarka ir teisingumas”; - Liberalų ir centro sąjungos; - Liberalų sąjūdžio; - lendančių į seimą svetimšalių “lenkų rinkiminės akcijos”, ruso Uspaskich “Darbo partijos” ir kitų tokių į juos panašių. Vienykimės ir padarykim taip, kad visiems laikams išnyktų šios partinės gaujos - Lietuvos žmonių kankintojai, Lietuvos niekintojai ir naikintojai.

sita

sita portretas
Remigija Simase "zombiais" turbut vadina padorius zmones, kurie buvo isstumti is visur, tame tarpe ir is valdzios. Nes dabartiniai valdziazmogiai, Simase - taipogi - patys tikrieji zombiai ir zmogedros.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių