Renginių organizatoriai pikti: Šeimų maršui leista vykti, o kitiems – ribojimai

Panevėžio „Cido“ arena ir renginių organizatorius „Seven Live“ prašo Vyriausybės paaiškinimų, kodėl savaitgalį Vilniuje leista vykti „Didžiajam šeimų gynimo maršui“, kai kitiems masiniams renginiams vis dar taikomi apribojimai.

Renginių organizatoriai pranešė antradienį išsiuntę Vyriausybei oficialų laiką, prašydami argumentuoti, kodėl leistas renginys Vingio parke su 10 tūkst. dalyvių, teikiant jame maitinimo paslaugas, kai Vyriausybės karantino ribojimai neleidžia renginiuose viršyti 150 dalyvių, o maistas ir gėrimai yra griežtai draudžiami.

Laiške jie pažymi, kad proteste Vilniaus savivaldybė leido dalyvauti iki 7 tūkst. žmonių, tačiau, policijos duomenimis, dalyvių skaičius galėjo siekti 10 tūkst., o renginyje nebuvo laikomasi saugaus atstumo, nebuvo dėvimos kaukės, nekontroliuojami dalyvių srautai, jiems pardavinėtas maistas ir gėrimai.

„Esame labai nepatenkinti, kad vieniems yra taikomi dvigubi standartai, kuomet visi likę renginių organizatoriai turi paklusti griežtiems apribojimams. Mums renginyje leidžiama vos 150 dalyvių, kas didelėse erdvėse yra ženkliai per mažai, jog renginys apsimokėtų, tuo metu šeštadienio maršui buvo išduotas leidimas susirinkti 7 tūkst. žmonių“, – pranešime teigė „Cido“ arenos direktorius Tomas Inčikas.

Esame labai nepatenkinti, kad vieniems yra taikomi dvigubi standartai, kuomet visi likę renginių organizatoriai turi paklusti griežtiems apribojimams.

Laiške klausiama, ar pavadinus renginį „akcija“, „mitingu“ arba kitu panašiu pavadinimu, „nėra būtina laikytis Lietuvos įstatymų“.

„Negalėjome patikėti savo akimis, kad Vilniuje leidžiama vykti tokioms akcijos, tuo metu mes privalome nukelti planuotus koncertus po kelis kartus, nes negalime viršyti 150 žmonių ribos. Visa ši situacija yra labai neteisinga tiek renginių organizatorių, tiek bilietus į renginius įsigijusių žmonių atžvilgiu, todėl lauksime Vyriausybės paaiškinimo“, – sakė įmonės „Seven Live“ rinkodaros vadovas Jurgis Jurevičius.

Šeštadienį sostinės Vingio parke vykusios akcijos dalyviai siekė išreikšti protestą prieš Stambulo konvenciją ir kitas iniciatyvas, jų teigimu, nukreiptas prieš tradicinę šeimą. Nors renginyje leista 7 tūkst. dalyvių, jų, policijos duomenimis, buvo iki 10 tūkstančių.

Vilniaus savivaldybės atstovai tvirtino, kad akcijai karantino nutarimas negali būti taikomas, nes formaliai tai nėra renginys. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Adomas Bužinskas teigė, kad susirinkimų teisė įtvirtinta Konstitucijoje ir įstatymuose, o renginio organizatoriai jo nukelti nesutiko.NAUJAUSI KOMENTARAI

dabar gi

dabar gi portretas
nuo mokyklos suolo kalama i galvas,kad jei tu ne vaivorykste tai tu runkelis

Liudvika

Liudvika portretas
Čia vėl lbgt nepatenkinti.Jeigu reikės ir dar bus tų tradicinių šeimų gynibos maršų.Tauta negali tylėti,kaip mus nori lbgt paversti iškrypėliais.Nekenčiau ir negaliu pakęsti,kaip tie lbgt iškrypėliai nori mūsų jaunimą paversti kaip jie.Jeigu juos tvirkino,tai nereiškia,kad jie kerštautų mūsų jaunimui ir juos tvirkintu.Gydyti ir dar karta gydyti juos,kaip buvo anksčiau ir pripažinti,kad jie psichiškai nesveiki.Kodėl viską panaikino ir dabar nepripažįsta kad lbgt yra nesveiki.

oi

oi portretas
Bet kad jūs ir renginiai esate glaudžiai susiję su LGBT. Tai kai jie žygiuoja tai ir jūs prie jų organizuokitės. Panašu, kad ten vienas ežeras.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių