Policijos pareigūnai riboja įvažiavimus į Panevėžį jau šiandien

Panevėžiečiai sunerimo, kad įvažiuoti į miestą jau negalima nuo šiandienos – įvažiavimuose į Panevėžį blokuoja policijos pareigūnų mobilus ekipažai.

Į naujienų portalo JP redakcija paskambinęs panevėžietis Aurimas K. aiškino, kad matė mobilius policijos ekipažus prie įvažiavimo į miestą iš Kupiškio pusės.

„Labai keista, kad policijos ekipažai budėti pradėjo nuo gruodžio 22 dienos, o ne nuo rytojaus. Nors buvo išplatinta informacija, kad sustiprintas budėjimas bus vykdomas gruodžio 18-20 dienomis, gruodžio 23-27 d. d. ir gruodžio 31– sausio 3 dienomis. Gal pasikeitė situacija? Gal išvis blokuojamas įvažiavimas į Panevėžį“, – svarstė vyras.

Panevėžio apskrities Vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Rimantas Bobinas priminė, kad šalies vyriausybė sugriežtino karantino sąlygas iki 2021 metų sausio 3 dienos 24 valandos.

„Todėl ribojamas žmonių keliavimas į ir iš Panevėžio miesto. Policijos pareigūnai sustiprintą vairuotojų judėjimo tikrinimą pradėjo nuo gruodžio 18 dienos. Ir iki pat kitų metų sausio 3 dienos policijos mobilūs ekipažai patruliuos įvairiuose įvažiavimuose į Panevėžį. Be to, jeigu ir toliau pandemija plis, mobilieji ekipažai gali budėti ir iki sausio 31 dienos, kol galios karantinas“, – teigė komisariato viršininkas R. Bobinas.

R. Ančerevičiaus/jp.lt nuotr.

Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato komunikacijos grupės vyriausiasis specialistas Tadas Martinaitis aiškino, kad patikrinimo postuose budėję pareigūnai per gruodžio 18-20 dienų budėjimą į Panevėžį neįleido 602 automobilių.

„Mobilūs ekipažai budi ne tik įrengtuose stacionariuose policijos kontrolės postuose. Jie juda, migruoja ir gali bet, kurioje vietoje sustabdyti automobilį ir patikrinti, ar vairuotojas gali važiuoti į Panevėžį. Be to, policijos pareigūnai turi teisę sustabdyti automobilius ir pačiame mieste bei patikrinti deklaruotą gyvenamąją vietą. Sustiprintas budėjimas stacionariuose postuose prasidės nuo gruodžio 23 dienos. Šie postai stovės keturiuose įvažiavimuose į miestą“, – sakė T. Martinaitis ir teigė, kad automobilių judėjimas bus tikrinamas pasitelkus ir stebėjimo kameras.

Eismo ribojimai Panevėžyje:

1. Kauno kelias (ties Ramygalos g. 151 pastatu)

2. Šiaulių kelias (ties Panevėžio miesto riba)

3. Dembavoje (Savanorių g.)

4. Senasis Vilniaus kelias (Velžio kelyje ties miesto riba)

5. Tinklų g. (ties Elektronikos – Tinklų gatvių sankryža)

6. Smėlynės g. (ties miesto riba)

7. Senamiesčio – Paliūniškio g. sankryža (greta miesto ribos)

8. J. Tilvyčio g. (ties miesto riba)

9. Pušaloto g. (ties miesto riba, netoli Bliūdžių)

10. Pamolainių g. (šalia Stetiškių – Pamolainių g. sankryžos)

11. J. Janonio g. (šalia Bernatonių g. sankryžos)

12. Tiekimo g. gale

13.Kaimynų g. (ties Kaimynų – Stiklių g. sankryža).NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių