Pirmoji ponia ir LTOK prezidentė aptarė, kaip skatinti vaikų fizinį aktyvumą

Ketvirtadienį Lietuvos tautiniame olimpiniame komitete (LTOK) apsilankiusi pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė su olimpine čempione, Tarptautinio olimpinio komiteto nare, LTOK prezidente Daina Gudzinevičiūte aptarė, kaip skatinti vaikų fizinį aktyvumą.

Susitikime dalyvavo Respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) prezidentė Audronė Vizbarienė ir LTOK olimpinio švietimo direktorė Vita Balsytė.

Ponia D. Nausėdienė – LTOK ir RIUKKPA organizuojamo didžiausio Lietuvoje ikimokyklinio amžiaus vaikams skirto projekto Lietuvos mažųjų žaidynės globėja, todėl aptartos karantino metu gyvus susitikimus ir žaidimus pakeitusios projekto veiklos.

„Karantino metu džiaugiausi turiniu ir veiklomis, kurias siūlėte Mažųjų žaidynių dalyviams. Pedagogai atliko didžiulį darbą, kad vaikai ir namų sąlygomis galėtų judėti kartu su šeimos nariais. Didžiuojuosi būdama šio projekto globėja.

Man labai artima jūsų pasirinkta strategija – fizinį aktyvumą skatinti jau ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Manau, būtent taip mums pavyks išugdyti sveikus ir atsakingus piliečius“, – sakė D. Nausėdienė.

„Man labai smagu, kad ponia Diana taip aktyviai įsitraukė ne tik į Mažųjų žaidynes, bet ir bendrai į vaikų fizinio aktyvumo skatinimą. Jaučiame jos palaikymą, kuris ne tik mus, bet ir pedagogus skatina dar labiau stengtis, kad vaikai patirtų judėjimo džiaugsmą ir augtų fiziškai aktyvūs. Manau, kartu galime nuveikti labai daug“, – sakė D. Gudzinevičiūtė.

Susitikime kalbėta apie galimybę glaudžiau bendradarbiauti ir kitose Olimpinio švietimo programose bei projektuose. Taip pat aptarta galimybė Lietuvoje įdiegti fizinio raštingumo koncepciją.

LTOK olimpinio švietimo veikla Tarptautinio olimpinio komiteto įvertinta kaip viena efektyviausių tarp nacionalinių olimpinių komitetų.NAUJAUSI KOMENTARAI

ar

ar portretas
vel duos darbo gaidziu gied ojimui kaip ana syki juk moteriske nelauktai pa kliuvusi i sia padeti nekalbes apie grybu marinata o aroga ntiskai kad ir nenismanydama ka kalba kalbes tiek /tai moteru silpnybe/ kol musu politgaidys nesugiedos irPlepe nepaplepes ir viskas valstybes naudai ir zmoniu gerovei kuri kazkur dar anapus nenmatomo aptemusio horizonto?...

bafometas

bafometas portretas
ir kas nuo to pasikeis?vanduo geliu vazoje?
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių