„Kangoo Jumps“ tinklo reakcija į P. Gražulio šokį: atsiprašė LGBT, suabejojo darbuotojais

 • Teksto dydis:

Pirmadienį sporto klubas „KangooClub“ išplatino vaizdo klipą, kuriame kartu su kitais žmonėmis šokinėjo ir Seimo narys Petras Gražulis. Šokėjai tai vadino protesto akcija prieš sporto klubų uždarymą. Tačiau dėl tokio jų elgesio Lietuvoje kilo skandalas.

Oficialus „Kangoo Jumps“ puslapis socialiniuose tinkluose antradienį sureagavo į didelį atgarsį mūsų šalyje sukėlusį vaizdo įrašą su parlamentaru P.Gražuliu, šokančiu „Kangoo Jumps“ batais pagal homofobišką dainą.

„Pareiškiame, kad „RDM SA“, pagrindinė „Kangoo Jumps“ prekės ženklo įmonė, netoleruoja neapykantos kalbos prieš bet kurią mažumos bendruomenę. Todėl naujausią „KangooClub Lithuania“ paskelbtą įrašą pasmerkėme ir pašalinome iš visų platformų. Tačiau asmeninių atsisiuntimų pašalinti negalime, todėl vėliau gali atsirasti kitų kopijų.

Nuoširdžiai atsiprašome visų, kuriuos šis įrašas paveikė. Atsiprašome LGBTQIA+ bendruomenės. Nusivylėme savo tinklo žmonėmis, siekusiais skleisti nesveikus savo įsitikinimus“, rašoma oficialiame „Kangoo Jumps“ puslapyje.

Priminsime, kad uostamiestio širdyje savaitgalį gyventojai galėjo stebėti neįprastą vaizdą – politikas P. Gražulis, apsiavęs šuoliavimo batais, šoko pagal skandalingą dainą „Kas nešokinės“. Akcija, kurią rengė klubas „KangooClub“, siekta atkreipti valdžios dėmesį į dėl karantino nukentėjusį sporto ir sveikatingumo sektorių. Tačiau ši akcija visuomenėje sukėlė šaršalą ne tik dėl galimų karantino reikalavimų pažeidimų, bet ir dėl pasirinktoje dainoje skambančio žodžio „p*deras“.

„KangooClub“ atstovai vaizdo įrašą, kuriuo siekta atkreipti valdžios dėmesį, internetinėje erdvėje patalpino savaitės pradžioje. Tiesa, po kurio laiko ir filmuota medžiaga, ir kreipimasis į valdžią buvo pašalinti.

„KangooClub“ atstovas Tadas Romeika teigė, kad dėl turinio sulaukė spaudimo iš atstovybės. „Jį ištrynė vakar vakare. Mes esame atstovai Lietuvoje. Daug žmonių į atstovybę užsienyje parašė, kad tas vaizdo įrašas yra blogas. Mus pradėjo labai spausti, kad esame blogi, negeri“, – apie motyvus, kodėl nuspręsta pašalinti vaizdo įrašą, kalbėjo pašnekovas.

Tiesa, pats P. Gražulis dainos pasirinkime nieko blogo neįžvelgia ir homoseksualams negaili aštrios kritikos.

P. Gražulis pridūrė nebijantis sulaukti ir kritikos dėl šokio, skambant skandalingai dainai. „Tegul kritikuoja mane visi homoseksualai. Kuo daugiau kritikuos, tuo geriau“, – tarstelėjo pašnekovas.

Antradienį Seimo Etikos ir procedūrų komisijos pirmininkė Aušrinė Norkienė, komentuodama vaizdo įrašą, kuriame nufilmuotas ir P. Gražulis, teigė, kad toks politiko elgesys bus svarstomas Seimo komisijos posėdyje.

Lygių galimybių kontrolierė Birutė Sabatauskaitė, vertindama pirmadienį pasirodžiusį „Kangoo Club Lietuva“ vaizdo įrašą, kuriame, skambant homoseksualius žmones menkinančiai muzikai šoko Seimo narys Petras Gražulis, teigia, kad įmonė galimai pažeidė Lygių galimybių įstatymą.

„Vertinu neigiamai, įžvelgiu Lygių galimybių įstatymo pažeidimą. Įmonė, kuri reklamuoja savo paslaugas ir skleidžia informaciją, kuri žemina asmenis dėl jų fizines orientacijos“, – antradienį žurnalistams teigė B. Sabatauskaitė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Valo Grazuliui......

Valo Grazuliui...... portretas
P....rastu organizacija nesoka nieks nesoks Lietuvoje diriguojami Kango Jumpss iskrypeliu ...

Alfonsas

Alfonsas portretas
Rado ko atsiprašinėti! Kokią pasaulinę reklamą padarė šiems batams! Turėtų bent premijas treneriams išrašyti už gerą iniciatyvą.

Anonimas

Anonimas portretas
niekas nedepirks jusu batu
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių