Dvi paros baisios širdgėlos: paauglys sūnus grįžo namo

  • Teksto dydis:

Po dviejų parų nežinios mažeikiškė mama gali ramiau atsidusti. Sūnus paauglys grįžo namo.

„Sveiki norėjau pranešti, kad mano sūnus jau grįžo namo. Ačiū visiems už pagalbą!“ – dėkojo moteris, kuri praėjusį savaitgalį tikriausiai nesudėjo bluosto.

14-metis penktadienį išėjęs iš namų į juos tądien taip ir negrįžo. Artimiesiems nepavyko su juo susisiekti ir šeštadienį.

Mama kreipėsi į pareigūnus ir į geros valios žmones socialiniuose tinkluose. Atsiliepusieji nurodė jaunuolį matę gyvą sveiką, laiką leidusį Šiauliuose.   

Sekmadienį portalui kaunodiena.lt susisiekus su paauglio mama ji teigė, kad iš jo telefono gavo žinutę: „Einu namo“.

Prašysiu pagalbos, kaip bendrauti su juo.

Norėjosi tikėti, kad rašė pats sūnus, kad jis tikrai jau pakeliui namo, bet dėl sudėtingo bendravimo su sūnumi patirties dar neleido sau džiaugtis. 

Susijaudinusi moteris kalbėjo, jog planuoja kreiptis pagalbos į socialines tarnybas. Guodėsi, kad tai ne pirmas kartas, kai tenka taip stipriai nerimauti dėl sūnaus. 

„Kad tik grįžtų. Prašysiu pagalbos, kaip bendrauti su juo. Ačiū visiems nuoširdžiai, kad visi padedate ieškoti“, – laukdama sūnaus graudinosi moteris.

Laimei, keturiolikmetis jau sekmadienio vakarą grįžo namo.   NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
kalti tik tevai viena uzauginau 3 vaikus ir neturejau tokiu bedu reiketu tarnyboms pasidometi ir rasti tikra priezasti

Derėtų

Derėtų portretas
Patalpint į koloniją prietranką

ogi

ogi portretas
duokit valia majovsky sakalinem ziobienem tegu kuria uzdaras /sanatorijas /siems /spaliukams ir duod darbo uz pahliopke ir taps gera patranku mesa siame durdome .....=0
VISI KOMENTARAI 44

Galerijos

Daugiau straipsnių