I. Šimonytė: COVID-19 situacija gerėja, bet viena aplinkybė verčia nerimauti

Ministrės pirmininkės Ingridos Šimonytės teigimu, preliminariu vertinimu, mobilumo apribojimai davė labai gerą efektą, tačiau svarbu šias tendencijas išlaikyti ir toliau.

„Preliminariu vertinimu, manau, kad mobilumo apribojimai davė labai gerą efektą, ir dabar būtų labai svarbu to efekto nepamesti, nes yra viena aplinkybė, dėl kurios mes tuo pačiu metu, matydami gerėjančią statistiką, turime pagrindo nerimauti: tai yra nauji viruso štamai, kurie, jei įsisuktų Lietuvoje, yra linkę labai sparčiai plisti ir tada mes nuo gana aukšto nuokalnės taško pradėtume vėl kopti į viršų, ko tikrai norėtume išvengti“, – Seime per Vyriausybės valandą sakė I. Šimonytė, atsakydama į liberalo Andriaus Bagdono klausimą, ar neplanuojama persvarstyti mobilumo apribojimų priemonės.

Tai yra nauji viruso štamai, kurie, jei įsisuktų Lietuvoje, yra linkę labai sparčiai plisti ir tada mes nuo gana aukšto nuokalnės taško pradėtume vėl kopti į viršų.

Ji nurodė, kad pirmadienį su ekspertais planuojama apžvelgti dvi šių metų savaites.

„Mes diskutuosime, kokių aplinkybių reikia ir kokių papildomų sąlygų reikia kažkuriuo metu, kad galėtume dalį mobilumo apribojimų ir panaikinti“, – sakė premjerė.

„Tačiau norėtume išvengti žmonių grūdimosi tame pačiame pajūryje, mūsų kurortuose ir kitose vietose, kur kol kas dėl apribojimų per visą šitą laikotarpį pavyko, kiek girdžiu iš miestų merų, pasiekti labai gerų lokalių rezultatų, bet mums reikia gero nacionalinio rezultato“, – sakė I. Šimonytė.  NAUJAUSI KOMENTARAI

Kis

Kis portretas
Ka tik perskaiciau,kad Klaipedoje mire 4 medikai,tai skaitant ta rasliava del coronos viruso norisi Ingridai pasiulyti ,kad ji tokius gudrucius pasiustu pradziai ant triju raidziu ir prie to palinketi pazaisti su likimu.Man gana,nelabai kritiskai vertinau visa ta eiga,bet karta sugavau ir triperi,ocovida.Tai ivyko gruosdzio 16,iki siol neatgaunu "sprtines "formos sako,kas zino ,kqadf be triju men nieko nebus.isleido sausio 4 d.i trecia auksta lipau per trys sutojimus,siandiena lipu per du.Brangieji,saugokite save ir aplinkinius,nes covida gali persirgti ir lengva forma.Mano stajeris nesuprato sirgo ar ne 37.2 C,prakatavimas,pasitikrinus covidas.

?

? portretas
Išanalizavus 3 žmonių netoli Kowno avarijos padarinius, siūlo tęsti ribojimo karantina ir neleisti susisiekimo tarp savivaldybių, rašė? Dar kiniečiai sugalvojo, kad liko neuždengta kūno dalis - ausys. Ėmė gaminti antausius, internete jau buvo nuotraukos, rimtai. Kažin antkaklių dar negamina, šiaip, eksportui į mus, pvz. ? Sorry.

Fy

Fy portretas
Visa tai melas sugalvota kaip žmogu smaukt
VISI KOMENTARAI 23
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių