Dėl kaltinimų mobingu traukiasi Nacionalinio transplantacijos biuro vadovas A. Bagotyrius

 • Teksto dydis:

Dėl kaltinimų mobingu ir seksualiniu priekabiavimo traukiasi Nacionalinio transplantacijos biuro vadovas Artūras Bagotyrius.

Jis prašymą išeiti iš darbo pateikė ketvirtadienį, pranešė naujienų portalas „15min“. Tai portalui patvirtino sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys.

„Šiandien atėjo prašymas, dabar teisininkai jį išnagrinės ir artimiausiomis dienomis priimsiu sprendimą“, – sakė ministras.

Koordinatoriumi Nacionaliniame transplantacijos biure dirbantis Mindaugas Masedunskas naujienų portalui teigė, kad maždaug prieš keturis mėnesius iš darbo išėjusi kolegė prieš biuro vadovą parašė skundą dėl mobingo ir seksualinio priekabiavimo. Tada prie skundo prisidėjo ir daugiau žmonių, atskirą skundą parašė ir jis pats.

„Aš manau, kad toks žmogus neturėtų vadovauti tokiai įstaigai, nes donorystė yra jautrus dalykas, o kai dirba įstaigoje žmogus, kuris kaltinamas ne vienos moters – gal dešimties yra liudijimai – seksualiniu priekabiavimu... Jis taip pat yra didelis mobingo šalininkas“, – „15min“ sakė M. Masedunskas.

Sveikatos apsaugos ministerija „15min“ patvirtino, kad ministras A. Dulkys tyrimą dėl A. Bagotyriaus galimo tarnybinio nusižengimo, gavus darbuotojų skundus, pavedė specialiai komisijai atlikti birželio pradžioje.

Anot ministerijos, darbuotojų skunduose buvo pateikta informacija apie įstaigos vadovo „galimai neetišką, nepagarbų elgesį biuro darbuotojų atžvilgiu ir sukurtą galimai netinkamą, psichologiškai nesaugią darbo aplinką“. Išvadą komisija ministrui pateikė liepos viduryje, o ministras žada priimti sprendimą dėl A. Bagotyriaus per mėnesį.

A. Dulkys sakė visą informaciją, prieš priimdamas sprendimą, persiuntęs į Lygių galimybių kontrolieriaus tarnybą, kuri taip pat atlieka tyrimą dėl Nacionalinės transplantacijos biuro darbuotojo skunde nurodytų aplinkybių.

Valstybinė darbo inspekcija informavo „15min“, kad patikrinimas pagal gautus skundus Nacionaliniame transplantacijos biure buvo atliekamas gegužės–birželio mėnesiais. Įstaigos vadovui A. Bagotyriui po patikrinimo inspekcija teigė surašiusi administracinio nusižengimo protokolą ir reikalavimą pašalinti nustatytus pažeidimus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Pritariu,

Pritariu, portretas
Faktas, kad žmogėdros šitame poste turi būti laiks nuo laiko keičiami!

Dėmesys

Dėmesys portretas
Šiai įstaigai reikia įdomaus objektyvaus žvilgsnio. Vykstant žudynėms, skerdynėms Ir Lietuvoje, ir į rytus nuo mūsų sienos be abejo transplantoligams aukso amžius. Ir be abejo, intensyviai vyksta ir nelegali prekyba vaikų organais, išimamos ragenos be jokių sutikimų, o nepilnametės ukrainiečių prostitutės net nesuvokia, ką su jomis daro "gerasis" daktaras...šitaip kai kurios solidaus amžiaus Lietuvos ponios įsigyja mergaitės kiaušidės...tai paplitusi praktika. O kur dar turtingų Vakarų rinka? O kur dar klestintis kraujo ir plazmos bei kitų kraujo dalių biznis? Tai yra tokie geri nelegalūs pinigai, kad ankstesnieji viršininkai, buvę atsakingi už kraujo surinkimą iš donorų visiškas idiotus vaikus į N.Zelandiją išsiuntė šiltai pabūti kol pas mus pandemijos siautė ir povandeninis laikas nupurto visų kišenes...jo. Yra ką patyrinėti.
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių