D. Teišerskytė siūlo išmokas ir įvaikintiems vaikams

Liberalų sąjūdžio frakcijos narė Dalia Teišerskytė siūlo kas mėnesį mokėti išmokas ir įvaikintiems vaikams, ne tik globojamiems.

Parlamentarė įregistravo pataisas, kad įvaikintam vaikui iki jo pilnametystės, emancipacijos ar santuokos sudarymo būtų skiriama 4 bazinių socialinių išmokų dydžio (520 litų) išmoka per mėnesį.

Šiuo metu tokią išmoką per mėnesį gauna šeimose globojami vaikai, tuo tarpu už įvaikintus vaikus šeimos finansinės paramos negauna.

Parlamentarės manymu, tokia politika valstybė neskatina įvaikinimo proceso, todėl tai sulaiko asmenis nuo sprendimo tapti įtėviais.

Projekto aiškinamajame rašte nurodoma, kad siūlymas pareikalaus papildomų biudžeto lėšų, bet neprognozuojama, kiek.NAUJAUSI KOMENTARAI

taip

taip portretas
kur matyta,kada vaikas globojamas jis gauna 520lt.o ivaikintas negauna,nors globas dauguma apsiformina tik del savo gerbuvio,vaikus panaudoja kaip darbo jega,o ivaikintas vaikas paimamas visam laikui ir uz ji nemokami joki pinigai,kieno cia tokia logika,tik musu vyriausybes ir seimo teslagalviu.

aišku

aišku portretas
Dabar vaikus ruošiasi atiminėti iš šeimų, tai gerai čia viskas sutampa. Biznis užsuktas.

pasaulis kuriamas is naujo

pasaulis kuriamas is naujo portretas
== Pasaulis kuriamas is naujo == Kap suprantu tikslas (cia tik mano nuomone) sukurti visuomene kurioje butu norma, kad sekso/gyvenimo partneris butu bet kokios lyties/amziaus zmogus(o gal jie nori ir gyvūnų?). Skandinavijoje sex mazumos tuokiasi propaguoja savo paziuras. Kaip to siekiama(pakeisti zmoniu paziuras): panaikinti morale naujose kartose naudojantis taip vadinama juvenaline (jaunimo) justicija (teise) arba "vaiko teisiu konvencija". Pagal ja (teise) agresyvesnis vaikas turi teise skūsti tėvus soc darbuotojams (tarkim pasakys kad patevis prievartauja) ir aniems reaguojant, tevai patampa santazo objektu. Atitinkamai vaikas gali sau leisti elgtis agresyviai tevu/aukletoju atzvilgiu. Lietuvoje dalis sio istatymo iteisinta 1995 konservatoriu, taigi mes jau turim pirmus rezultatus: agresija mokyklose, vaikai vieni kitus psichologiskai sekina ir priveda prie savizudybes. == ištrauka iš "Juvenalinė justicija – šeimos griovimo priemonė" == "Moldavija, neseniai ratifikavusi šitą chartiją, jau priversta teisintis prieš Europos bendriją, kad nepakankamai sparčiai diegia lytinį švietimą. Miestų mokyklose jis jau įvestas, o kaimuose – dar ne. Netvarka!" == Dabar norima griežtinti istatyma. Ziniasklaida tai vadina vienu punktu "Seimas ketina uždrausti mušti vaikus" == *Neva dabar tai jau yra leidziama mūšti? Jei bus iteisinta si istatymo pataisa policija/soc darbuotojas, gavus anonimini pranesima gali bet kada atimti vaika is tevu namu/mokyklos be ispejimo, be teismo nutarties*. Pasaulyje atimtu vaiku skaicius skaiciuojamas siandien tukstanciais ir is visai normaliu šeimu! Atiduodami tie vaikai "auklėti" pvz lesbietečių šeimynai! Esme: Vaikas yra diziausias turtas. Tai šeimos, po to senelių, po to giminės, po to tautos turtas. Visos tos gimines vertybės (ir trūkumai) perduodami per genus (žr Vydunas). Vaikas kaip ir kiekvienas is musu yra tos gimines evoliucijos resultatas. Taigi jei norima atimti vaika, kokia teise i ji gali tureti nezinomi asmenys ir *"auklėti?"* jį kaip jiems patinka. šių pataisų priešinikai: - sutinka kad musti vaika yra BLOGAI ir reikia ieskoti kaip spresti ta problema pvz atiduoti globa seneliams/giminems - priestarauja kad butu leidziama atimti vaika policijai(soc darbuotojui) kurie gali klysti ar buti korumpuoti tai galima daryti tik su teismo sprendimu daugiau rasite FB grupėje "Neleisime valdžiai grobti mūsų vaikų"
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių