Alytaus meras pyksta: tarnybos klausia, ar yra leidimai vežti maistą ugniagesiams

 • Teksto dydis:

„Nuo ryto šitoj velnio skylėj. Stoviu ir jaučiu, kaip žilstu. Garbės žodis“, – feisbuke rašė Alytaus miesto meras Nerijus Cesiulis toliau tęsiantis milžiniško gaisro Alytuje gesinimo darbams. 

Meras džiaugėsi, kad žmonės labai vieningi, palaiko ugniagesius: socialiai atsakingos parduotuvės, kepyklėlės, kavinės ir pavieniai žmonės veža maistą, vandenį.

Tačiau N. Cesiulis pastebėjo, kad šioms iniciatyvoms pagalius į ratus bando kaišioti įvairios tarnybos. 

„Ekstremali padėtis. Dabar visokios tarnybos tarnybėlės puola klausinėti, kas veža maistą, ar yra maisto gamybos licencijos, ar turi leidimus vežioti maistą ir pan. Prašo kontaktų, pavadinimų, klausia, kada konkrečiai maistas vežamas. Ar čia veikti neturi ką, ar čia tiesiog taip už gerumą padėkojama šiais laikais?

Dabar galvoju apie tą ponią, kuri lašinukus iš namų vyrams pjaustė. Juk nei gamybos licencijų, nei transportavimo leidimų. Ką kalbėti apie tai, kad vyrai valgo juodom rankom ir panagėm. Nes tiesiog jos jau nebeatsiplauna. Gal kokia sanitarinė gali atvažiuoti. Mums jūsų tikrai trūksta“, – ironizavo meras.

Jis informavo ir apie tikrąją padėtį gaisravietėje. 

„Norėčiau pasakyti, kad jau viskas – šiukšles renkam. Bet dar ne. Padangos vis dar dūmina ir toliau daro savo juodą darbą. Šiandien įvarysim dar vieną didelę mašiną bus jau 4, todėl turėtume stipriai pasistūmėti likviduojant gaisrą.“

Meras pasidžiaugė, kad į savivaldybės sąskaitą žmonės jau paaukojo virš 40 tūkst. eurų.

„Gavau žinutę, kad vienas mokinukas pervedė iš savo sąskaitos 1 eurą. Sakau, oi, ačiū. Man sako, bet žinokite, jis tik tiek ir turėjo. Atidavė viską. Stoviu, akis ir gerklę graužia. Šį kartą ne nuo dūmų.“

Portalas primena, kad gaisras padangų perdirbimo gamykloje Alytuje kilo praėjusio trečiadienio naktį. Penktadienį gaisras lokalizuotas, tačiau ugniagesiai įvykio vietoje dirba ir toliau, nes padangos gaisravietėje dar smilksta. Vėjo nešami teršalų debesys yra pavojingi žmonių sveikatai ir gamtai.

Ekstremali situacija paskelbta Alytaus mieste ir rajone.NAUJAUSI KOMENTARAI

Manau

Manau portretas
Kad kaip ir seime sėdintys yra bukagalviai taip ir Alytuje tos tarnybos prašančios leidimus iš gyventojų kurie valgį nešė irgi yra bukagalviai.Argi taip vertinami žmonių gyvybė?Pasibaisėtina iki kokio lygio prieita. Merui ir visiems nuolankiai sakau AČIŪ už rūpestį.

pilietiškas

pilietiškas portretas
Man labai liūdna, nes pamačiau kokių niekingų žmonių valdomoje Lietuvoje gyvenu! Gaisras Alytuje parodė, kad su jokia problema Lietuva nepasiruošusi susitvarkyti!Pamanykite, išvyriausybės rezervo skyrė 250 dujokaukių! Ansurdų absurdas- juk čia Lietuvai (ne tik Alytui) katastrofa, o čia "didvyriškai"skvernelis skiria net 250 dujokaukių! Visus bukagalvius iš vyriausybės, ir iš seimo "velniop". Jie visi protiškai atsilikę

mociute

mociute portretas
lenkiu savo zila galva pries mera ir visus tuos , kurie dirba tam pragare,
VISI KOMENTARAI 22
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių