Žiniasklaida: tarp Seimo narių – 20 buvusių Komunistų partijos narių

  • Teksto dydis:

Šiuo metu Seime dirba 20 buvusių Sovietų Sąjungos Komunistų partijos narių, anketose šį buvusį ryšį nurodė du iš jų, antradienį skelbia portalas „15min“.

Buvusių Komunistų partijos narių yra beveik visose Seimo frakcijose – penki demokratų frakcijoje „Vardan Lietuvos“, po keturis Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų, Valstiečių ir žaliųjų bei Socialdemokratų frakcijose, du – Liberalų sąjūdžio frakcijoje ir vienas Laisvės frakcijos gretose.

Portalo Tyrimų skyrius tarp Lietuvos Ypatingajame archyve saugomų Sovietų Sąjungos Komunistų partijos ir Komjaunimo organizacijos dokumentų rado 12-os dabartinių parlamentarų asmens bylas.

Tai – konservatoriai Kęstutis Masiulis, Algis Strelčiūnas, demokratai Vilija Targamadzė, Algirdas Stončaitis, Zigmantas Balčytis, Laima Nagienė, „valstiečiai“ Antanas Vinkus, Dainius Kepenis, Rimantė Šalaševičiūtė, Algimantas Dumbrava, socialdemokratas Liudas Jonaitis, „laisvietis“ Artūras Žukauskas.

Likusius šios partijos narius nustatė interviu būdu apklausdami pagal amžiaus ar darbinės patirties kriterijus atrinktus Seimo narius.

Tai – konservatoriai Antanas Čepononis ir Kazys Starkevičius, socialdemokratai Rasa Budbergytė, Vidmantas Kanopa ir Algirdas Sysas, liberalai Jonas Varkalys ir Ričardas Juška, demokratas Algirdas Butkevičius.NAUJAUSI KOMENTARAI

aga

aga portretas
o kaip su komjaunuoliais ? jie juk buvo jaunieji komunistai. kodėl jų neskaičiuojame? Blogai, reikia suskaičiuoti ir visus lauk o geriau i Pravieniškes uždaryti. Kaip kažkada yra pasakęs Lietuvos krikštatėvis VL - visiems jiems reikia atgailauti ir apie valdžia nesvajoti. Tad normalu kad šiandien konservatoriai pradėjo skaičiuoti komunistus nes nesinori valdžią dalintis nors tai daugiau panašu i psichine liga vadinama paranoja nei normalia elgsena konservatorių ar tu kaip ten tie Pokyčiai po Pokyčiu. .

To Kodėl

To Kodėl portretas
tai maziau cia verk ir rasyk laiska socialistiniams demokratams, nes jie gi islaptino.

Kodėl

Kodėl portretas
tik komunistų ieško,o KGB-istus įslaptino,ką jie geresni,ar pasidarė dabar superpatriotai,reikia kuo skubiau išslaptinti jų sąrašus,ten rastume tikrai daug įdomaus
VISI KOMENTARAI 17

Galerijos

Daugiau straipsnių