VRK: mobiliuosiuose punktuose balsavo apie 1000 saviizoliacijoje esančių rinkėjų

Galimybė saviizoliacijoje esantiems rinkėjams balsuoti mobiliuosiuose punktuose pasiteisino – juose balsavo apie tūkstantis rinkėjų, sako Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) vadovė Laura Matjošaitytė.

„Saviizoliacijoje esančių rinkėjų vietose balsavo apie tūkstantį. Vilniuje apie 750, Kaune apie 230 ir Šiauliuose, Raseiniuose apie 40“, – BNS sakė L. Matjošaitytė.

„Tikrai matome, kad toks balsavimas buvo sėkmingas, esantys saviizoliacijoje tikrai noriai naudojosi ta galimybe, atvykdavo visi pasiruošę, dėvėdavo apsaugos priemones, turėjo savo rašymo priemones. Priimti sprendimai buvo sudėtingi, bet naudingi ir pasiteisino“, – teigė komisijos pirmininkė.

Per antrąjį rinkimų turą išankstinio balsavimo metu buvo sudaryta galimybė mobiliuosiuose punktuose neišlipant iš automobilio balsuoti saviizoliacijoje esantiems rinkėjams. Tokie punktai buvo įsteigti Vilniuje, Kaune, Šiauliuose ir Raseiniuose.

Balsuoti šiuose punktuose galėjo rinkėjai, kurie buvo saviizoliacijoje dėl kelionės į užsienį ar kontakto su užsikrėtusiuoju, bet ne sergantieji. Išankstinis balsavimas antrajame Seimo rinkimų ture vyko nuo pirmadienio iki ketvirtadienio.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro penktadienio duomenimis, izoliacijoje šiuo metu yra beveik 31 tūkst. gyventojų.

Saviizoliacijoje esantys rinkėjai gali balsuoti namuose. Kaip BNS informavo VRK vadovė L. Matjošaitytė, per antrąjį rinkimų turą balsuoti namuose registravosi per 700 saviizoliacijoje esančių rinkėjų. Balsavimas namuose vyksta penktadienį ir šeštadienį.

Per pirmąjį turą kai kurie saviizoliacijoje buvę rinkėjai skundėsi nesulaukę atvykstančių rinkimų komisijų narių į namus, taip pat buvo tokių, kuriems nesuteikta galimybė balsuoti, kai jie privalėjo izoliuotis jau pasibaigus registracijai dėl balsavimo namie.

Per antrąjį Seimo rinkimų turą renkami 68 parlamentarai vienmandatėse apygardose. Trys jau išrinkti per pirmąjį turą. Dar 70 politikų į parlamentą pateko pagal partijų sąrašus.NAUJAUSI KOMENTARAI

?KANDIDATĖ

?KANDIDATĖ portretas
Kuo daugiau rinkėjų liks namuose, tuo daugiau man šansų įsmukti į Seimą.. Kodėl? Ogi todėl, kad balsų UŽ procentas skaičiuojamas ne nuo bendro RA rinkėjų skaičiaus, o tik nuo dalyvavusių! :) Taigi, ignoruojantys rinkimus, jais nusivylusieji LABAI man padės tuo, kad neateis! Nes, jeigu ateitų, ko gero tie runkeliai išbrauktų mano pavardę... Todėl man geriau, kad ateitų tik tie, kas mano pažadų apsalusiomis akutėmis klausė - juk iš jų gausiu 100% balsų UŽ... O jei visi suteis, mano UŽ procentai smarkiai sumažės... O be to, neliks ir nepanaudotų biuletenių. O jie man labai naudingi - jei komisija bus supratinga, mes žinosime, ką su jais daryti... :)

AUTOREI:

AUTOREI: portretas
,, ... apie 1000 saviizoliaciJOJE esančių rinkėjų." SAVIIZOLIACIJA - NEI DĖŽĖ, NEI SPINTA, tad JOJE BŪTI NEĮMANOMA. Keičiam į: ,, ... apie 1000 SAVE IZOLIAVUSIŲ rinkėjų."

nepamirskim

nepamirskim portretas
kad mes /runkeliai/ ir /avinai/ balsuokim uz valstiecius nes tik jie sias darzoves ir gyvunus augina ir priziuri nes visi kiti yra tik naudotojai PIRMYN i balsavima.....
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių