A. Veryga apie D. Grybauskaitės kritiką: zoologiniai palyginimai – nesolidūs

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga sako, kad kadenciją baigusios prezidentės Dalios Grybauskaitės kritika naudojant „zoologinius palyginimus“ yra nesolidi ir nekorektiška, o krizės situacijoje nevaldomas liežuvis tampa didžiulė problema.

Taip jis kalbėjo apie D. Grybauskaitės LRT televizijoje antradienį išsakytus žodžius, jog situacijos valdymą į savo rankas dar sekmadienį perėmė premjeras Saulius Skvernelis, o A. Veryga primena „gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti“.

„Aš nežinau, iš kur jinai tokias žinias turi ir kas tą vadovą kur pakeitė. Mes nuolat visi bendraujame – ir su Vyriausybe, ir su premjeru. Man labai keista, kad tokie komentarai atsiranda, ir įvairūs zoologiniai palyginimai – man atrodo, kad labai nesolidu yra tokias žinias skleisti, kai jokių sprendimų realiai nėra priimta“, – LRT radijui teigė A. Veryga.

Man labai keista, kad tokie komentarai atsiranda, ir įvairūs zoologiniai palyginimai – man atrodo, kad labai nesolidu yra tokias žinias skleisti, kai jokių sprendimų realiai nėra priimta.

Paklaustas apie D. Grybauskaitės žodžius, kad situacija yra nevaldoma, A. Veryga atkirto, kad „labiausiai šiuo metu nevaldomas liežuvis ir tai kelia mums labai daug įvairiausių problemų“.

Tačiau A. Veryga patvirtino, jog  „iš tiesų yra galvojama“, kad situacijos koordinavimą perimtų premjeras.

D. Grybauskaitė pirmadienį kritiškai įvertino prezidento Gitano Nausėdos žodžius, kad šalies valdžios institucijos negali eksperimentuoti keisdamos ekstremalios situacijos vadovus.

„Aš manau, kad šis ministras (A. Veryga), apie kurį ten mėgina kažkas kalbėti, kad arklių nekeičia perėjoje, tai kažin ar jį galima laikyti tuo arkliu, kuris gali apskritai, ką nors patraukti. Jis labiau primena kitą gyvūną, kuris tik moka prieštarauti, neigti, neleisti ir neduoti“, – sakė ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

kauniete TO TĖVAS

kauniete TO TĖVAS portretas
TĖVAI KONSERVINI GAILA KAD LIETUVOJE DAR VEISIAISI TOKIE KGBistės PASEKĖJAI NU IR IŠSIGIMĖLIS ESI KGBistės BENDRAŽYGIS PASIŠIUKŠLINK SAVO KIEME BET NEŠIUKŠLINK VISOS LIETUVOS MES TAUTA DĖKINGI JUMS GERBEMAS VERYGA UŽ JUSU SUNKU DARBA DĖL TAUTOS SĖKMES JUMS IR NEKREIPKIT DĖMSESIO I TAS KOMUNISTINES ATPLAIŠAS

onute

onute portretas
TEISINGAI IR AŠ GIRDĖJAU TOS GENES ŠMEIŽTA ANT VALSTIEČIU IŠĖJO BOBA PURVA PAPILTI KAIP TAU SENAM ŽMOGUS NEGĖDA LOTI ANT VALDŽIOS KONSERVINE BUKAPROTE MAT ŠIMONITĖ JAI PENSIJA PAKELS GAL IR KALBĖSI KAIP BUS PAKELTA MUMS TAI TU VAGIU VALDŽIA 30 METU KELE FINALE ATĖMĖ PO TO GĖDINGAI DADĖJO PO3 LITUS AR JAU PAMIRŠAI BESMEGENE TU GENE DRAUGĖ ŠIMONYČIU ARMONAIČIU ŠAKALIENIU TIK KAŽIN AR GAUIDAISI SU KOKIAIS VELNIO TARNAIS SUSIDĖJAI

Rasa

Rasa portretas
VARO VISAIS FRONTAIS DU KGBistai grybė ir lansbergas kažkokia tai GENUTĖ pasamdyta vis televizijoje senė pasirodo kiaulės akim dergia valstiečius Kažin ar paėmė pinigus pakeltos pensijos ir tuos 200 euru kur valstiečiai davė Ir ka kalba ta bjauri boba sako neklausykit valstiečiu ateis Šimonytė ir pakels pensijas Kažin ar ta boba eina i bažnyčia ar tiki dieva bet liežuvis jos nuodyngas GENE ar tavo kaimynai nenusispjauna i tavo puse sena šmeižike pletkininke PIGDAVAU KAIP JAUNIMAS PARAŠO vis per tas SENES teisingai suseno boba o padorumo neigijoKIEK UŽDYRBAI GENE UŽ ŠMEIŽTA AR UŽTEKO KAD SENMERGĖ PAGLOSTĖ jos ten taip užliuliuotos kad ir savo turtus atiduotu
VISI KOMENTARAI 150
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių