„Valstiečių“ populiarumo banga slūgsta

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos populiarumas per mėnesį smuktelėjo 4,6 procentinio punkto, 7,2 punkto sumažėjo ir teigiamas Vyriausybės vertinimas.

Bendrovės „Spinter tyrimai“ portalo delfi.lt užsakymu vasarį atlikta visuomenės apklausa rodo, kad jei rinkimai vyktų artimiausią savaitgalį, už „valstiečius“ balsus atiduotų 21,9 proc. rinkėjų (gruodį - 26,5 proc.). „Valstiečių“ populiarumas reikšmingai pasikeitė nuo geriausio jų įvertinimo gruodį, kuomet už juos balsavę būtų 30,7 proc. rinkėjų.

Antri pagal populiarumą išlieka Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai, už juos savo balsą atiduotų 12,9 proc. (sausį - 13,4 proc.) rinkėjų, už socialdemokratus - 7,7 proc. (10,2 proc. sausį) rinkėjų. Liberalų sąjūdis sulauktų 6,4 proc. (sausį - 6,1), „Tvarka ir teisingumas“ - 3,1 proc. (3 proc. sausį), Darbo partija - 1,8 proc. (sausį - 2 proc.) rinkėjų palankumo.

Apklausa rodo, kad nežymiai smuktelėjo ir premjero S.Skvernelio reitingai: jį, kaip geriausiai tinkantį ministro pirmininko pareigoms įvardijo 36,8 proc. respondentų (sausį - 39,9 proc.), antrasis respondentų įvardytas kandidatas į premjerus Gabrielius Landsbergis sulaukė palankaus 9,6 proc. apklaustųjų įvertinimo.

Krinant „valstiečių“ reitingams, Vyriausybės vertinimas taip pat sumenko 7,2 procentinio punkto: teigiamai Vyriausybės veiklą vertino 38,6 proc. respondentų (sausį - 45,8). Gyventojų nuomonės buvo klausiama dar iki Vyriausybei pateikiant programos įgyvendinimo priemonių planą.

Apklausa atlikta vasario 17-24 dienomis, apklausta 1011 gyventojų.NAUJAUSI KOMENTARAI

Monika

Monika portretas
Geriau valstieciai,nei socialdemokratai. Taciau GERIAUSIA ir TEISINGIAUSIA butu,jei leistu rinkti atstovus IS VISU partiju,o ne rinkti pagal viena,vienintele "teisinga" partija,kuri valdo ilgiausiai (socialdemokratai),nieko doro LIETUVAI nenuveikia,tik sau,savo sunums,dukroms kuria siltas vieteles. Vaidina doruolius,kaip vienas asmuo girtas musesi sau i krutine :"as komunistas,tikras komunistas..."Tikras komunistas,ko gero isizeistu del tokio gyvenimo budo,tokio izulaus girto poelgio. Jie prisitraukia i save panasias partijas,kaip: "darbo ", "tvarka ir teisingumas ". Aisku,gal ir tose partijose yra doru zmoniu,bet...jau tikrai atsibodo TIE PATYS,kvailai,izuliai besisypsantys snukuciai,ju mele paskende pazadai. Tikekimes,jog Lietuva,issivalys.

Skaitytojas

Skaitytojas portretas
Su tokia, atsiprašant, "politika" to ir reikėjo tikėtis...

NA NA

NA  NA portretas
kaip pasakė mūsų smegenų plovėjai , taip ir turi būti ,_______"valstiečių populiarumas slūgsta ",bet kodėl neišdrįsot pridėti ,kad landsberginių " kyla" ,nes kur tik reikia ką pažeminti pagal užsakymą ,ten kviečiamas anūkėlis ,tik sėkmingai buvo nutylėta ,kad anūkėlis , tai pat kviečiamas liudyti prieš savo verslo draugus ir kad už anūkėlį balsavo , vos penki tūkstančiai jo paties rinkėjų ,,,sėkmės ,o kieno Lietuvoje reitingai kyla ,gal tū kurie geba malūnsparnius į dangų pakelti ,,,,,
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių