„Valstiečiai“ naujajame Seime save mato kaip tradicinių vertybių gynėjus

 • Teksto dydis:

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (LVŽS) naujajame Seime savo vaidmenį mato kaip tradicinių vertybių apsaugą.

„Nuo mūsų dabar labai daug kas priklausys, nes (reikės) apginti tas tradicines vertybes. Turint omeny narkotikų  įteisinimą ir taip toliau, tai yra tie dalykai, kurių mes tikrai neleisim, esam tikri, kad prezidentas vetuos“, – po susitikimo su prezidentu Gitanu Nausėda pirmadienį sakė LVŽS vadovas Ramūnas Karbauskis.

„Valstiečių“ vadovas teigė, kad prezidentas „pasisakė už tradicines vertybes dar rinkimuose ir niekada pozicijos nepakeitė“. „Niekada nebuvo veto su tuo, ką mes darėme susijusio su tradicinėmis vertybėmis, jei būdavo (veto), būdavo susiję su kitais klausimais“, – teigė R. Karbauskis.

Pasak „valstiečių“ vadovo, į rinkimus partija ėjo turėdama užduotį arba formuoti valdančiąją koaliciją, arba būti stipri opozicija, ir pastarąjį tikslą sako esant pasiektą.

„Šnekant apie minimalų tikslą, tai buvo turėti stuburą opozicijoj, 32 mandatai leidžia turėti ir opozicijos lyderį, kas leidžia mums tikėtis atidirbti opozicijoje. (...) Opozicija tikrai bus pajėgi blokuoti visus sprendimus, kurie nenaudingi, arba palaikyti prezidento veto. Manau, kad mūsų galimybės dirbti opozicijoje yra palankios“, – kalbėjo R. Karbauskis.

Premjeras Saulius Skvernelis sakė, kad labiausiai norėtų, jog naujoji valdžia nepanaikintų sprendimų, jo žodžiais, sumažinusių socialinę atskirtį.

„Aš manau, kad tie sprendimai, kurie padaryti mažinant socialinę atskirtį, turi būti tęsiami, faktai rodo, kad žengti teisingi žingsniai kalbant tiek apie socialinę atskirtį šeimose, tiek tarp senjorų, tarp labiausiai pažeidžiamų visuomenės grupių, vidurinės klasės formavimą, mokestinė reformą, kuri leido suformuoti ir lengviau pasijausti vidutinei klasei “, – kalbėjo S. Skvernelis.

Palaikytų V. Čmilytės-Nielsen kandidatūrą

K. Karbauskis teigia, kad palaikytų Liberalų sąjūdžio pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen kandidatūrą į Seimo pirmininkes.

„Tai koalicijos derybų klausimas. Jei vertintume, kaip aš pažįstu žmones, tai, be abejonės, Viktorija Čmilytė-Nielsen galėtų būti Seimo pirmininke. Tikiuosi, ir sėkminga. Bet ką koaliciją susitars, tai jau nebe mūsų reikalas“, – sakė jis.

Liberalų sąjūdžio pirmininkė V. Čmilytė-Nielsen teigia, kad džiaugiasi Seimo rinkimų rezultatais – laimėtais 13 parlamentarų mandatų. Pasak jos, partija tikisi gauti trijų ministerijų portfelius bei Seimo pirmininko postą.

S. Skvernelis: centro kairė turi daryti išvadas

S. Skvernelis po susitikimo su prezidentu teigė, kad centro kairė turi daryti išvadas. Pasak jo, balsų išsiskirstymas kairėje pusėje yra per didelis.

„Yra labai aiškus signalas politinei sistemai. Centro kairė turi daryti išvadas. Aš džiaugiuosi, kad LVŽS užėmė ašinę centro kairės partijos poziciją. Bet kalbant apie balsų išsiskirstymą kairėje pusėje, jis yra pakankamai didelis. Aš manau, kad šitie rinkimai duoda viltį susėsti centro kairės politinėms jėgoms ir galbūt galvoti apie ateitį, kaip mes galėtume konsoliduoti savo pajėgas, pastangas dalyvaujant savivaldos ir kituose Seimo rinkimuose“, – teigė S. Skvernelis.

Yra labai aiškus signalas politinei sistemai. Centro kairė turi daryti išvadas.

Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenimis, „valstiečiai“ naujajame Seime iškovojo 32 mandatus.

Palyginti 2016 metų rinkimuose nugalėję valstiečiai tuomet gavo 54 mandatus ir formavo Vyriausybę.

Šių metų rinkimus laimėjo pastaruosius aštuonerius metus opozicijoje buvę konservatoriai, kurie Vyriausybę ketina formuoti su liberaliomis partijomis – Liberalų sąjūdžiu ir Laisvės partija.

 

Rezultatai

 NAUJAUSI KOMENTARAI

?

? portretas
Nubudome rinkimu ryta matom zvengianti Intriga Simonyte tv ekranuose.Ka tai reiskia darbininkui? reiskia skurda darbdaviu savivale ir mokesciu nasta .Dar anukas perkreipta sipsena mokykloms ateina galas biznis jo zmonos plesis .Ka kalbeti apie genderine ideologija vaiku tvirkinima nuo vaiku darzelio ir narkotiku legalizavima kazkas demonisko Armonaites ir jos sebru akise ar pastebejote tautieciai ar ne satanistus kazkas issirinko?

bitė

bitė portretas
Žeminantis aplinkinius niekada pats nebus didis.

Nieko tokio valstiečiai!

Nieko tokio valstiečiai! portretas
Pasėdėsit, atsikvėpsit ir pažiūrėsim kaip tie ,,kurie gali geriau", tvarkysis su Valstybe ir jos problemom. Neužmirškit ,,spausti" ant tų pačių taškų dėl kurių jus ,,ėdė"visą kadensiją ir vietoje to kad padėtų, paralyžiavo jūsų darbą ir pastangas. Nesiūlau daryti to pačio bet siūlau kiekviena proga įgarsinti kaip buvo, kaip jie elgėsi ir ką daro dabar. Viešumas - pagrindinis ginklas prieš šias niekšų gaujas.Sėkmės.
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių