V. Komskis Pagėgių administracijos direktorę nori atleisti dėl R. Miliūtės komentarų

Pagėgių meras Virginijus Komskis antrąkart siūlo iš pareigų atleisti administracijos direktorę,  „Tvarkos ir teisingumo" atstovę Dainorą Butvydienę.

Iš „tvarkiečių“ gretų prieš dvejus metus pasitraukęs V. Komskis sako, kad šįkart administracijos vadovė jo pasitikėjimą prarado dėl to, jog nereagavo į žurnalistės Ritos Miliūtės išsakytą kritiką socialiniame tinkle „Facebook“.

Žurnalistė atkreipė dėmesį į administracijos direktorės pavaduotojo Alvido Einikio gaunamas kompensacijas iš savivaldybės už asmeninį automobilį.

„Sprendimą priėmiau, nes nebegaliu toleruoti, kad Pagėgių vardas būtų menkinamas visos Lietuvos mastu. Turiu omenyje žurnalistės Ritos Miliūtės komentarus apie Pagėgius. Šie komentarai skirti ne tik vietos gyventojams, bet ir politikams, ir, žinoma, pačiai savivaldybės administracijai. Toks viešas pasityčiojimas žemina mus visus“, – komentare vietos laikraštyje „Šilokarčema“ rašė meras.

Sprendimą priėmiau, nes nebegaliu toleruoti, kad Pagėgių vardas būtų menkinamas visos Lietuvos mastu.

Meras BNS tvirtino, kad D. Butvydienė turėjo reaguoti į kritiką.

„Ji turėtų arba patvirtinti, kad mes tokie esame, arba paneigti. Nes toks komentaras yra netinkantis savivaldybei, mes jai atstovaujame. Jis nekorektiškas Pagėgių atžvilgiu. Norėjau, kad paneigtų arba patvirtintų, kad iš namų administracijos direktorės pavaduotojas A. Einikis važinėja kilometrą pirmyn ir atgal. Jei tai tiesa – tai nekorektiška“, – sakė V. Komskis.

Meras tikino ne kartą raginęs atšaukti tvarką, kai už nuosavo automobilio naudojimą darbui mokamos kompensacijos – šiuo metu, anot jo, tokia savivaldybės sutartis su A. Einikiu jau yra nutraukta.

Pati D. Butvydienė plačiau mero siekio ją atleisti nekomentuoja ir sieja tai su artėjančiais rinkimais. Anot jos, „yra kalbų“, jog meras sieks būti perrinktas kaip Liberalų sąjūdžio kandidatas.

„Aš galvoju, kad viskas yra ne dėl to, paprasčiausiai artėja rinkimai“, – BNS sakė ji.

V. Komksis apie apsisprendimą dėl dalyvavimo kitąmet vyksiančiuose mero ir savivaldybių rinkimuose žada pranešti lapkričio viduryje.

„Apie tai dar anksti kalbėti, tai nevieša. Gali būti, kad išvis neisiu į rinkimus“, – BNS sakė jis, paklaustas, ar dalyvaus Liberalų sąjūdžio sąraše.

Pagėgių savivaldybės tarybą sudaro 21 politikas. Dvylika „Tvarkos ir teisingumo" partijos atstovų yra oficialiai pasidalinę į keturias frakcijas. Opozicijai priklauso septyni Darbo partijos, Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos, Lietuvos liberalų sąjūdžio atstovai. Meras V. Komskis nepriklauso nė vienai frakcijai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Kada tas žulikas konnukis BUS PASODINTAS? VAGYS N1

A

A portretas
Kontrabandininkas Nr1 kodel jis nesedi? Mazai irodymu kad slepdavo kontrabanda pas miestelėnus uz numesta eura? O gal papirktos istitucijos ir nieko nemato ar bijo kad nenušautu kaip Ramzi?

Anonimas

Anonimas portretas
o zulikas prabilo ,kodel jis dar nesedi ,kur tokie sedi ponai darbstuoliai, zuliku seimyna .nera teisybes valstybeje,
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių