V. Blinkevičiūtė dėl Neringos mero sprendimo: nematau pavojaus Socialdemokratų partijai

Opozicinės Socialdemokratų partijos lyderė Vilija Blinkevičiūtė teigia, kad kai kurių regionų merų sprendimas jungtis prie naujos politinės jėgos „Vardan Lietuvos“ nustebino, tačiau grėsmės socialdemokratų skilimui ji esą nematanti.

„Man labai skaudu, kaip ir mums visiems turbūt, kad kai kurie Neringos skyriaus bičiuliai nusprendė išeiti kažkur kitur. Žinoma, mes esame laisva šalis, laisva Lietuva, ir kiekvienas galime pasirinkti, kur atrodo geriau būtų atstovaujama mūsų žmonių lūkesčiams. Nesmerkiu nė vieno, bet kai kas labai nustebino. Jeigu tu ruošiesi padaryti tokius sprendimus, nebijok tai pasakyti ir turėk drąsos. Jeigu esi lyderis, turėk drąsos, o ne venk, tarytum galvodamas, kad kažką darai nepadoriai, nesąžiningai savo bičiulių atžvilgiu. Dėl to esu labai nusivylusi", – šeštadienį socialdemokratų tarybos posėdyje kalbėjo V. Blinkevičiūtė.

„Nepaisant to, Neringos savivaldybėje socialdemokratų skyrius yra ir bus. (...) Aš nematau jokio pavojaus Socialdemokratų partijai, jeigu įsikurs nauja partija. Iš tikrųjų, labiau matau, deja, „valstiečių" partijos skilimo procesą. „Valstiečių" partija tiesiog skaldosi, skyla, ir buvo Karbauskio, dabar bus Skvernelio partija, kitaip sakant, ta pati mergelė tik su kita suknele", – pridūrė socialdemokratų lyderė.

G. Paluckas: palikime vaikų dalybas S. Skverneliui ir R. Karbauskiui

Socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Gintautas Paluckas taip pat grėsmės partijai nemato. Anot jo, Sauliaus Skvernelio ir Ramūno Karbauskio konfliktus reikėtų palikti jiems, o socialdemokratai turėtų ir toliau siekti savo tikslų.

„Jeigu tokią pabėgėlių partiją Saulius Skvernelis tikisi paversti tvariu, valstybiniam nacionaliniam interesui gebančiu atstovauti deriniu, tai aš labai stipriai tuo abejoju. Bet, kaip ir buvo sakyta, mes turime savo politinę darbotvarkę, savo tikslus, o kai imamės savo darbotvarkę stengdamiesi ją realizuoti Seime ar kviesdamiesi ministrus ant kilimėlio, (...), mums sekasi geriausiai. Todėl palikime Sauliaus Skvernelio ir Ramūno Karbauskio šeimos, vaikų, turtų, santykių dalybas jiems, o mes savo ruožtu judėkime ta trajektorija, kuri yra užbrėžta mūsų politinės ir rinkimų programos“, – kalbėjo G. Paluckas.

ELTA primena, kad rugsėjo pradžioje S. Skvernelis pranešė apie pasitraukimą iš Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos ir paskelbė apie naujos frakcijos steigimą. Kartu su ekspremjeru iš „valstiečių“ frakcijos pasitraukė dar 9 nariai, o prie naujosios frakcijos prisijungė ir trys Mišrioje Seimo narių grupėje dirbę Seimo nariai. Kiek vėliau šią frakciją papildė Lietuvos regionų frakcijai priklausęs parlamentaras Zigmantas Balčytis.

Spalį naujai įkurta Seimo frakcija „Vardan Lietuvos“ pranešė steigianti naują partiją. Pasak frakcijos seniūno S. Skvernelio, steigiama partija bus centro kairės politinė jėga.

Prie S. Skvernelio vadovaujamos frakcijos „Vardan Lietuvos“ kuriamos partijos ketina jungtis socialdemokratas Neringos meras Darius Jasaitis ir didesnė Neringos socialdemokratų skyriaus dalis, taip pat Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis. Kai kurie savivaldybių merai, Eltos žiniomis, klausimą, ar jungsis prie steigiamos naujos politinės jėgos, vis dar svarsto.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Baigiasi ponių laimė...

Baigiasi ponių laimė... portretas
Nublankusi Blinkevičiūtė su vis savo balbatūnų partija.Nėra nei vienos partijos kuri turėtų normalų lyderį,gaila kad Jonavos meras M.Sinkevičius nepanoro tapti tos blankstančios partijos vadu,būtų buvę viskas kitaip.

Anonimas

Anonimas portretas
Uztenka tai ponutei mulkinti zmones budama eurosojuzo parlamente neko gero nenuveikei del Lietuvos neko gero iskirius kad geras bapkes gaudavai is eurosojuzo o Lietuvoi jai ir kitiems tik rupi kaip prieiti prie to Lietuvos to auksinio lovio GIEDA!!!!

DANAS

DANAS portretas
KIEK GALIMA TĄ PONIĄ RODYTI GANDU SKLEIDĖJA IR SVARBIAUSIA NEVERKIA KAIO PO RINKIMU SU PAULAUSKO PARTIJA NELAIMĖJO TAI MOMENTALIAI PASIKEITĖ VISOS PAŽIŪROS KOKTU ŽIŪRĖT
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių