A. Sysas apie balsavimą dėl I. Šimonytės: čia ne vaikų darželis

Daliai socialdemokratų nebalsavus dėl kandidatės Ingridos Šimonytės išrinkimo į premjerės pareigas, Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos seniūnas Algirdas Sysas teigia, kad toks kolegų žingsnis galėjo būti nulemtas politinės patirties trūkumo.

„Reikėtų klausti mūsų bičiulių, kurie neatėjo į balsavimą. Frakcijos sprendimas buvo susilaikyti. Tie, kas liko, ir susilaikė. Nėra prievolės, čia ne vaikų darželis ar mokykla, kur už rankos reikia atvesti į balsavimus. Manau, kad kiekvieno politiko garbės reikalas yra dalyvauti, balsuoti ir parodyti savo poziciją“, – antradienį Seimui išrinkus I. Šimonytę premjere, žurnalistams sakė A. Sysas.

Pasak jo, galima įvairiai vertinti kai kurių socialdemokratų frakcijos narių nedalyvavimą balsavime.

„Jeigu darytume prielaidą, kad daugiau mūsų dalyvautų balsavime, balsų vis tiek nepritarimui neužtektų. Galbūt čia naujų Seimo narių neryžtingumas, ieškojimas plaukimo pasroviui“, – svarstė frakcijos seniūnas.

Nėra prievolės, čia ne vaikų darželis ar mokykla, kur už rankos reikia atvesti į balsavimus.

Vis dėlto A. Sysas pabrėžė, kad tolesnis bendravimas su valdančiaisiais bus normalus.

„Čia nieko asmeniško nėra. Opozicija turi stebėti, kritikuoti, teikti siūlymus, ginčytis – tai yra ta vieta, kur vyksta diskusija ir priimami sprendimai. Į muštynes nesivelsim“, – pridūrė parlamentaras.

Seimas antradienį pritarė Ingridos Šimonytės išrinkimui ministre pirmininke. Šis balsavimas tapo išbandymu valdantiesiems, nes dalis jų dėl Seime plintančio koronaviruso atsidūrė saviizoliacijoje.

Už I. Šimonytės kandidatūrą balsavo 62 parlamentarai, prieš – 10, susilaikė 41 Seimo narys.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rinkėjas

Rinkėjas portretas
Kokio velnio jūs visi lendate prie to lovio, jeigu dirbti nenorite! Jums nusispjauti ant rinkėjų, svarbiau jums prarastos pozicijos, jūs visi meluojate mums, kol patenkate seiman, o po to drąskotės ne dėl mūsų, o dėl vietos už stalo...net mandatus tęškiate rinkėjui į veidą... šlykštu ir koktu tokias pamelsvyjusias nosis matyti...

Idomu

Idomu portretas
kodėl sysas vakar nei žodžio nesakė kai viensa šunsnukis pareiškė kad reikia stabdyt išmokas vaikams?Čia jis kam priklauso? Socialdemokratams? Tai tegul pasiima partijos nuosttatas ir pasiskaito kas tas yr būt tikru socialdemokratu

Sysai

Sysai portretas
senas sukčiau kiek tu gali tam seime sėdėt ir žmonėms gadint. Daugiametis negarbingas veidmainis.
VISI KOMENTARAI 4
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių