Premjerė prašo vengti provokacijų, kurios galėtų būti išnaudotos Kremliaus propagandai

Premjerė Ingrida Šimonytė prašo žmonių vengti provokacijų, kurios galėtų būti išnaudotos Kremliaus propagandai.

„Mums ypatingai svarbu šiuo metu šalies viduje laikytis rimties ir visais būdais vengti kažkokių provokacijų ar nesusipratimų, kurie galėtų būti išnaudoti Kremliaus propagandai“, – per spaudos konferenciją Vyriausybėje sekmadienį sakė premjerė.

I. Šimonytė atkreipė dėmesį, kad Kremlius pasinaudojo vasario pabaigoje įvykusiu incidentu, kai Vilniuje buvo užpultas rusų diplomatas.

„Matyt, pastebėjote, kad vakar tai ir buvo padaryta, buvo tam tikrų pareikšimų iš užsienio reikalų ministerijos atstovės, komentuoti jų nėra labai didelės vertės, bet norėčiau atkreipti dėmesį dar kartą mūsų bendrapiliečių, visų žmonių, kurie neabejingi tam, kas vyksta Ukrainoj, visas pastangas reikia dėti, kad visa tai, ką mes darome, nebūtų lengvas grobis Kremliaus propagandistams“, – kalbėjo premjerė.

Ji pažymėjo, kad „provokacijų, galbūt ir tyčinių veiksmų, bandant žmones į kažką įvelti, įtraukti, rizika yra padidėjusi“. „Būkite labai atsargūs, elkitės pagal įstatymus ir nesudarykite vados tai kaip nors išnaudoti Kremliaus propagandai“, – sakė I. Šimonytė.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

Maskva šeštadienį pareikalavo, kad Lietuvos, Latvijos ir Estijos valdžia imtųsi priemonių ambasadoms apsaugoti, kai Vilniuje buvo užpultas vienas rusų diplomatas.

„Perspėjame Vilnių, Rygą ir Taliną, kad jie yra atsakingi už savo paleistos antirusiškos psichozės padarinius“, – „Reuters“ citavo Rusijos užsienio reikalų ministerijos pranešimą.

Vasario pabaigoje sostinėje buvo sumuštas Rusijos ambasados diplomatas. Policijos suvestinėje buvo skelbta, kad vasario 24 dieną apie 19.20 val. Vilniuje, Latvių gatvėje, daugiabučio gyvenamojo namo kieme, asmuo sumušė 1993 metais gimusį vyrą, įtariamasis uždarytas į areštinę.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė spaudai Julija Samorokovskaja tuomet LRT patvirtino, kad sumuštas asmuo yra Rusijos ambasados diplomatinės tarnybos trečiasis sekretorius.

Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis šeštadienį BNS teigė, kad Rusijos ir Baltarusijos ambasadų apsauga užtikrinama.

Spaudos konferencijos vaizdo įrašas:

 


Šiame straipsnyje: karas Ukrainojespaudos konferencijaVyriausybėIngrida ŠimonytėLNK turinys

NAUJAUSI KOMENTARAI

goblinas

goblinas portretas
tai kad kai tik piš ir anūkas išsižioja rusai gali skelbti karą tiek priloja.

s sg

s sg portretas
O Landsbergis neprovokuoja? O Simasius su savo idiotiskom akcijom?

o šitas gi šūdlaikraštis

o šitas gi šūdlaikraštis portretas
paviro į bepročių kasdieninės veiklos ruporą.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių