Socialdemokratai atmetė konservatorių pasiūlymą: nebus derybų dėl koalicijos Vilniuje

Ketvirtadienį posėdžiavusi Vilniaus socialdemokratų taryba nusprendė nepriimti iš konservatorių gauto kvietimo pradėti derybas dėl valdančiosios koalicijos Vilniuje.

Partijos Vilniaus miesto skyrius pranešė, kad toks sprendimas yra priimtas vadovaujantis ideologiniais skirtumais tarp socialdemokratų ir valdančiąją ašį sudarančių partijų, taip pat įvertinus vilniečių poreikį turėti alternatyvią, visiems miesto gyventojams atstovaujančią ir girdimą politinę jėgą.

„Dėkojame naujai išrinktam merui už jo kvietimą, tačiau esame įsitikinę, kad savo balsą už socialdemokratus atidavę vilniečiai tikisi tikros kairės alternatyvos ir atstovavimo visiems miestiečiams. Mes negalime eiti į tokią koalicija, kurioje reikėtų užsimerkti ir ignoruoti kitų politinių jėgų bandymus toliau privatizuoti viešąsias paslaugas bei toliau tęsti aštuonerius metus vykdytą ydingą politiką“, – pranešime sakė socialdemokratų Vilniaus miesto skyriaus pirmininkas Povilas Pinelis.

Socialdemokratai teigia, kad Vilniaus taryboje bus konstruktyvi opozicinė jėga ir palaikys tuos valdančiųjų sprendimus, kurie bus nukreipti į Vilniaus gyventojų gerovę.

„(..) tikrai priešinsimės tolimesniems viešųjų paslaugų, ypač ugdymo, iniciatyvoms, privatizavimo, pridėtinę vertę tik verslui nešančioms iniciatyvoms“, – sako P. Pinelis.

Į Vilniaus miesto skyriaus tarybą yra išrinkti keturi socialdemokratai: P. Pinelis, Saulius Čaplinskas, Remigijus Motuzas ir Juozas Olekas jaunesnysis.

Kaip skelbta, išrinktasis Vilniaus meras konservatorius Valdas Benkunskas šią savaitę susitiko su socialdemokratais, tęsia koalicijos derybas su Laisvės partija.

Su „laisviečiais“ Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų partija susitiko pirmadienį, su Lietuvos socialdemokratų partija – antradienį.

„Su Laisvės partija jau pradėjome derybas dėl kuruojamų sričių, taip pat pradėjome rengti bendrą koalicijos darbų programą“, – BNS perduotame komentare teigė V. Benkunskas.

Konservatoriai miesto taryboje iškovojo 19 iš 51 galimo mandato. Laisvės partija pelnė devynis, o socialdemokratai – keturis mandatus.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Lengviausias kelias į šlovę

Lengviausias kelias į šlovę portretas
Kam socdemams dirbti, juk visada lengviau viską kritikuoti, kaip tai sėkmingai daro jų vadovė

Tai

Tai portretas
Nusispjaut vilniaus konservatoriams ant komunistų.Lėšas patys 'įvaldys'

Kowno buvo g o w n o

Kowno buvo g o w n o portretas
Kol išspyrė konservas. Dabar tai jau tikras miestas Kaunas. O Wilno besmegeniai toliau renka konservas. Nusipirkit kuria norit konservą, atidarykit - ten galvų nėra.
VISI KOMENTARAI 4

SUSIJĘ STRAIPSNIAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių