Seimo konservatoriai įpareigoti nepalaikyti su Vyriausybe nesuderintų biudžeto iniciatyvų

Valdančiosios Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) prezidiumas penktadienį priėmė sprendimą įpareigoti frakcijos Seime narius balsuoti tik už tuos siūlymus kitų metų valstybės biudžetui, kurie suderinti su Vyriausybe.

„Sutarta lygiai tas pats, ką sutariame kiekvienais metais – palaikyti tik su Vyriausybe suderintus pasiūlymus“, – po TS-LKD prezidiumo posėdžio žurnalistams sakė partijos pirmininkas Gabrielius Landsbergis.

Pernai tokio sprendimo nesilaikęs tuometinis Seimo Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkas Mykolas Majauskas buvo pašalintas iš partijos, vėliau jis atsisakė ir  parlamentaro mandato.

Pasak G. Landsbergio, įpareigojimas skirtas visiems Seime dirbantiems partijos nariams.

Pirmasis Seimo vicepirmininkas Jurgis Razma penktadienį registravo siūlymą kitų metų biudžete papildomai skirti 373 tūkst. eurų Specialiųjų tyrimų tarnybai (STT).

Šio siūlymo Vyriausybė nėra svarsčiusi ir nėra jam pritarusi.

G. Landsbergio teigimu, TS-LKD prezidiumas išsakė poziciją, kad nepritaria J. Razmos siūlymui.

„Premjerė pasakė, kad numatytas STT finansavimo padidinimas kitose eilutėse, tai aptarta su STT vadovu, premjerė pati yra tai aptarusi, ir tokio finansavimo padidinimo, koks konkrečiai numatytas J. Razmos siūlyme, STT nėra išsakiusi. Apsikeitėme nuomonėmis ir protokole įrašyta, kad prezidiumas nusprendė nepritarti šiam pasiūlymui“, – teigė konservatorių lyderis.

Dėl kitų metų valstybės biudžeto priėmimo Seimas planuoja balsuoti kitą savaitę, gruodžio 5 dieną.NAUJAUSI KOMENTARAI

demokratija

demokratija portretas
tefteliu gaujos veidas

KAŽKADA...

KAŽKADA... portretas
Grybauskaitė irgi nesugebėdavo atsakyti į paprasčiausius nesuderintus klausimus. Istorijos ratas sukasi...

KGB-ISTO PALIKUONYS

KGB-ISTO PALIKUONYS portretas
Įsisiautijo. Ar ne laikas jiems uždėti apynasrį, paviešinti 75 metams užslaptintus archyvus ir nuteisti ilgiems metams už visas aferas ir Lietuvos sunaikinimą.
VISI KOMENTARAI 11

Galerijos

Daugiau straipsnių