S. Skvernelis: opozicija prašys ministrės atsakyti į klausimus dėl tarybos išmokų

Seimo opozicija žada prašyti švietimo ministrės Jurgitos Šiugždinienės atsakyti į parlamentarų klausimus dėl jos gautų išmokų, dirbant Kauno savivaldybės taryboje.

„Paklausimas bus tikrai suformuotas, kad ministrė iš tribūnos turėtų į šiuos klausimus atsakyti, – antradienį Seime sakė opozicinės Demokratų sąjungos „Vardan Lietuvos“ pirmininkas Saulius Skvernelis. – Nėra aišku, kaip ji tas lėšas naudojo, nes neatskleidžia detalių.“

Pasak jo, ar ministrei bus inicijuojama interpeliacija, „priklausys nuo to, kokie bus atsakymai iš tribūnos“.

Visuomenininkas Andrius Tapinas praėjusią savaitę pranešė, kad prieš tapdama švietimo ministre ir dirbdama Kauno miesto savivaldybėje, J. Šiugždinienė 2019–2020 metais paėmė 13,8 tūkst. eurų išmokų. Jis teigė abejojantis, ar šie pinigai buvo panaudoti skaidriai.

Nėra aišku, kaip ji tas lėšas naudojo, nes neatskleidžia detalių.

Išgirdusi pirminę informaciją, kad vienas iš ministrų galėjo piktnaudžiauti išmokomis, premjerė Ingrida Šimonytė praėjusią savaitę pareiškė, jog jei ši informacija pasitvirtins, tas Vyriausybės narys turės atsistatydinti.

Išklausiusi ministrės paaiškinimų ir susipažinusi su išmokų tarybos nariams reglamentavimu, Vyriausybės vadovė pirmadienį pareiškė, kad J. Šiugždinienė elgėsi pagal galiojusią tvarką. O antradienį patikino, jog švietimo ministrė jai paaiškino, ką pirko už gautas išmokas Kauno taryboje.

Pati ministrė teigė dar laukianti ataskaitų iš Kauno savivaldybės ir žada jas paviešinti. Ji taip pat yra pasiryžusi atsakyti į parlamentarų klausimus.

„Pateikiau prašymą pateikti ataskaitas, jų laukiu, – sakė ministrė. – Ataskaitos yra pateiktos pagal reglamentą, kuris galioja jau kelias kadencijas.“

„Gaila, kad premjerei tenka dėl to aiškintis, labai vertinus jos pasitikėjimą“, – pridūrė ji.NAUJAUSI KOMENTARAI

tai,kad

tai,kad portretas
seimo opozicija tuo metu buvo pozicija, tai kodėl toleravo tokią betvarkę tuo metu??? Patys tuštino biudžetą kaip tik sugebėjo)))

Pilietis

Pilietis portretas
Kam jau kam,tik ne S.Skverneliui kelt tokius klausymus. lai jis pats pasiaiškina,iš kur tokios elektros kainos ir kiek 100 tūks. !!! gauna už Ignitis akcijas!!! Tiesiogiai mūs visus apvogdamas

ar tarnavo kariuomenėje jos vaikai, vyras ?

ar tarnavo kariuomenėje jos vaikai, vyras ? portretas
Nereikia badyti pirštais į švietimo ministrę - reikia paklausti, ar tarnavo kariuomenėje jos vaikai, vyras ? Jei netarnavo, ruoškitės stoti į Anušausko formuojamą šešioliktą diviziją - reikės apginti kapitalizmo iškovojimus. Žengte, marš !
VISI KOMENTARAI 5

Galerijos

Daugiau straipsnių