S. Skvernelio prezidento rinkimų štabui vadovaus V. Bakas

Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto pirmininkas Vytautas Bakas vadovaus premjero Sauliaus Skvernelio prezidento rinkimų štabui.

Apie tai ministras pirmininkas trečiadienį paskelbė spaudos konferencijoje Vilniuje.

„V. Bakas – mano senas kolega, bendražygis, patikrintas įvairiais sunkiais ir ne tokiais sunkiais laikotarpiais. Aš džiaugiuosi ir esu dėkingas, kad jis sutiko būti vadovu“, – teigė S. Skvernelis.

Štabą konsultuos buvęs Vyriausiosios rinkimų komisijos pirmininkas Zenonas Vaigauskas, teisininkas Dominykas Vanhara, S. Skvernelis teigė, kad jo komandoje bus ir žinomas fotografas, leidėjas Marius Jovaiša.

Pareikšti paramos S. Skverneliui atvyko ir Kauno tardymo izoliatoriaus pareigūnė Rasa Kazėnienė, ji taps kandidato patikėtine.

„Tai yra tam tikras simbolis, tam tikras pokyčių simbolis mūsų valstybėje“, – kalbėjo premjeras.

Jo patikėtinėmis taip pat taps „valstiečių“ kandidatė į Lazdijų merus Ausma Miškinienė, su S. Skverneliu Vidaus reikalų ministerijoje dirbusi Ieva Gervinskaitė.

Daugiau komandos atstovų žadama pristatyti vėliau.

„Mes laimėsime šiuos rinkimus, nes mes turime turinį, mums nereikia brangių rinkodaros kampanijų, brangių viešųjų ryšių kampanijų“, – kalbėjo V. Bakas.

S. Skvernelis taip pat paskelbė, kad surinko rinkimuose dalyvauti reikalingus 20 tūkst. parašų. Jo štabo atstovas spaudai Skirmantas Malinauskas BNS patikslino, kad iš viso jau surinkta yra 25 tūkst. parašų.

Kovos su korupcija

Pirmuoju pažadu kandidatas įvardijo skaidrumo reformą – antikorupcinių teismų steigimą, šešėlio mažinimą, su korupcija kovojančių institucijų stiprinimą.

S. Skvernelis žada valstybės biudžetą, orientuotą į žmonių gerovę.

„Niekada nesutiksiu su biudžetu, kuris galimai bus antikonstitucinis, kuris programuos socialinės gerovės mažinimą, ar tai būtų mažinamos pensijos, atlyginimai, ar labai svarbios socialinės išmokos“, – kalbėjo premjeras.

Prisiekiu, kad tarnausiu tiktai Lietuvai ir jos žmonėms, ne bankams, ne prekybos centrams, ne oligarchams, ne alkoholio pramonei – tiktai Lietuvos žmonėms.

Jis taip pat žadėjo, kad Lietuva taps augančia valstybe, o kalbėdamas apie užsienio politiką pabrėžė norintis pereiti „nuo personalinės, emocijomis grįstos užsienio politikos prie mūsų nacionalinius interesus užtikrinančios ir stiprinančios politikos“.

Jeigu būtų išrinktas, pirmo užsienio vizito S. Skvernelis vyktų į Lenkiją.

„Manau, kad tai yra mūsų strateginis partneris kalbant tiek apie ekonomiką, tiek apie kultūrą, tiek apie bendrą istoriją, tiek apie bendrą mūsų valstybių saugumą“, – tvirtino kandidatas.

S. Skvernelis teigė sieksiantis, kad būtų atnaujinti NATO gynybos planai, stiprinami oro ir jūrų gynybos pajėgumai, krašto apsaugai skiriami pinigai naudojami skaidriai.

„Tikrai netoleruosiu nei „auksinių šaukštų“ istorijų, nei pirkimų sraigtasparnių, kurie negali žiemą skraidyti, nes tai diskredituoja visas mūsų pastangas, nukreiptas į mūsų šalies gynybą“, – sakė jis.

„Prisiekiu, kad tarnausiu tiktai Lietuvai ir jos žmonėms, ne bankams, ne prekybos centrams, ne oligarchams, ne alkoholio pramonei – tiktai Lietuvos žmonėms“, – kalbėjo S. Skvernelis.

Prezidento rinkimai vyks gegužę.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rase .kad

Rase .kad portretas
Bakas dirba svetimai valstybei.idomu kokiai.

Evy Raes

Evy Raes portretas
Esame profesionalų, besispecializuojančių visų rūšių finansavime, grupė. Mes siūlome paskolas tarp rimtų žmonių, galinčių mokėti 3% palūkanų normą. Mūsų paskolų principai visų pirma grindžiami abipusiu pasitikėjimu, abiejų šalių įsipareigojimų laikymusi ir paskolų bei grąžinimo standartų laikymusi. Jei turite finansinių problemų arba turite projektą, prašome susisiekti su mumis ir gauti daugiau informacijos. Paštas: ing.financefrance@gmail.com   Labai ačiū

zelemunčikas

zelemunčikas portretas
Jeigu lygiuosimės į JAV,tai po rinkimų Baką pasodinsime ilgiau,nei tiem trim metam,kuriem pasodino Trumpo rinkimų štabo vadovą.
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių