R. Karbauskis: valdantieji svarstys koalicijos sutarties nutraukimą su „tvarkiečiais“

Valdančiosios daugumos lyderiai kitą savaitę planuoja svarstyti koalicijos sutarties nutraukimą su partija „Tvarka ir teisingumas“.

„Gali būti, kad kitą savaitę priimsime sprendimą nutraukti sutartį su partija „Tvarka ir teisingumas“, – BNS sakė Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininkas Ramūnas Karbauskis.

Jo teigimu, sprendimą turėtų priimti koalicijos partneriai, o jį patvirtinti partijos taryba.

R. Karbauskio teigimu, kitą savaitę iš „Tvarkos ir teisingumo“ turėtų pasitraukti paskutinis frakcijos „Lietuvos gerovei“ narys.

„V. Kamblevičiaus man buvo pasakyta, kad kitą savaitę neliks nė vieno („tvarkiečio“ – BNS), tada mes turėsime faktinę priežastį nutraukti“, – sakė „valstiečių“ lyderis.

„Jeigu nebelieka nė vieno tos partijos nario mūsų koalicijos frakcijoje Seime, logiška kelti klausimą, ar prasmė yra turėti koalicijoje partiją, kurios nė vieno atstovo nėra nė vienoje frakcijoje, kuri yra koalicijoje“, – tvirtino jis.

Liepą „Tvarka ir teisingumas“ su Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga, Lietuvos socialdemokratų darbo partija bei Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga pasirašė valdančiosios koalicijos sutartį.

Rugsėjį visi Seimo „tvarkiečiai“, išskyrus partijos lyderį Remigijų Žemaitaitį, įkūrė naują frakciją „Lietuvos gerovei“. Šią savaitę didžioji dalis šios frakcijos narių pasitraukė ir iš partijos „Tvarka ir teisingumas“. Kol kas jai priklauso tik Seimo narys Kęstutis Bartkevičius.

Rugsėjo 19 dieną frakcija „Lietuvos gerovei“ su valdančiaisiais pasirašė susitarimą dėl bendro darbo Seime.NAUJAUSI KOMENTARAI

kazys

kazys portretas
tai jie tycia taip daro kad tie kurie nesigaudo kad pinigus skyrsto Skvernelis puola Ramuna TIESIOG BAISU KAS DU BRUDAI SEDI IR KENKE VALSTIECIAMS TIK VISA LAIME KAD TAI LABAI PROTINGI LABAII GERAI DIRBANTIS SEIMUNAI kartais atsiranda tokiu neėimaneliu sako jie nesugeba atsipeikekit didieji vertintojai ko jie nesugeba tai VOKTI o dirba jie puikiai

kestutis

 kestutis  portretas
SKVERNELI AR TAU NEGEDA BIJOK DIEVO TYCIA KENKI VALSTIECIAM VALSTIECIAI NUTARE PAKELTI ATLYGINIMUS ZMONEM VAIKAM SENIEMS ZMONEMS TAI TU MATYT PASITARES SU LANSBERGU PASKYREI SAVO MINISTRAM DIEVE SVENTASIS KAIP TU TOKIUS ZMONES ZEME NESIOJI DABAR TIKRAI TAUTA MATO KAS TU TOKS VYT TAVE NUO LIETUVOS BIUDZETO

kauniete

kauniete portretas
MALACIAI valstieciai po biski ir padesit tautai atsikratyti tu nieksu aferistu vagisiu
VISI KOMENTARAI 8
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių