MRU rektorė I. Žalėnienė išrinkta Tarptautinės universitetų asociacijos viceprezidente

  • Teksto dydis:

Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorė Inga Žalėnienė išrinkta Tarptautinės universitetų asociacijos viceprezidente, penktadienį pranešė universitetas.

Toks sprendimas priimtas kovo 16-17 dienomis Paryžiuje vykusiame Tarptautinės universitetų asociacijos administravimo valdybos posėdyje.

Ji bus atsakinga už vieną iš prioritetinių asociacijos veiklos krypčių – tarptautiškumą. 

„Skatindami universitetų tarptautiškumą, siekiame, kad būtų tinkamai reprezentuojama tautų ir kultūrų įvairovė, sudaromos lygios išsilavinimo galimybės visiems“, – pranešime cituojama I. Žalėnienė.

UNESCO būstinėje Paryžiuje I. Žalėnienė kartu su kitais asociacijos valdybos nariais, tarp jų – ir su Lietuvos ambasadore prie UNESCO Jolanta Balčiūniene, aptarė asociacijos veiklą ir aktualias švietimo problemas.

Daugiau kaip 70 metų aktyviai veikianti Tarptautinė universitetų asociacija padeda įgyvendinti UNESCO ir Jungtinių Tautų darbotvarkes aukštojo mokslo srityje.

Asociacija jungia daugiau kaip 600 universitetų ir nacionalinių universitetų rektorių konferencijų iš daugiau kaip 120-ies valstybių.

I. Žalėnienė 2016 metais buvo išrinkta asociacijos valdybos nare, pernai šioms pareigoms paskirta antrą kartą. NAUJAUSI KOMENTARAI

Tarp tautu

Tarp tautu portretas
Kelintais metais pablogejo regejimas.

Pilietis

Pilietis portretas
Sveikinimai, nors viena gera, maloni, garbinga žinia keistame LT kontekste, puiku, sveikinimai
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių