M. Adomėnas pabrėžė būtinybę pandemijos metu stabdyti dezinformaciją ir propagandą

 • Teksto dydis:

Užsienio reikalų viceministras Mantas Adomėnas trečiadienį dalyvavo Jungtinių Tautų (JT) Žmogaus teisių tarybos 46-osios sesijos nuotoliniame Daugiašališkumo aljanso ministrų susitikime, skirtame naujiems žmogaus teisių apsaugos iššūkiams ir tarptautinės bendruomenės reagavimui į pandemiją.

Susitikimo metu viceministras M. Adomėnas pabrėžė, kad kova su pandemija ir jos pasekmėmis pareikalavo glaudesnio tarptautinio bendradarbiavimo ir solidarumo visame pasaulyje, todėl nepaprastai svarbu išlaikyti demokratijos ir teisinės valstybės principus, užtikrinti žmogaus teisių apsaugą.

„Tokiu metu ypač aktualu užtikrinti teisę naudotis patikima laisvos ir nepriklausomos žiniasklaidos informacija. Būtina sustabdyti plintančią dezinformaciją bei propagandą“, – pabrėžė viceministras. M. Adomėnas taip pat užtikrino, kad Lietuva, kandidatuodama į JT Žmogaus teisių tarybą, ir toliau tęs savo veiklą Jungtinėse Tautose, skatins saviraiškos laisvę bei stengsis užtikrinti geresnę žurnalistų apsaugą, sakoma Užsienio reikalų ministerijos pranešime.

Daugiašališkumo aljansas įkurtas 2019 metais Prancūzijos ir Vokietijos užsienio reikalų ministrų iniciatyva. Šis neformalus valstybių susivienijimas jungia JT nares, pabrėžiančias daugiašališkumo, grįsto pagarba tarptautinei teisei, vaidmenį tarptautiniam stabilumui ir taikos išsaugojimui, bendram iššūkių sprendimui. Lietuva prie šios iniciatyvos prisijungė JT Generalinės Asamblėjos 74-os sesijos metu 2019 metų rudenį.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Ui...

Ui... portretas
Tuomet reikia skubiai blokuoti visą purvasklaidą, tv ir veidaknyges visokias. Didžiausi propagandos šaltiniai yra jie baugindami Tautą del nieko.

Kęstas

Kęstas portretas
Kaip Lietuva sukelia karus kaimyninėse valstybėse ir kenkia pati sau: Mūsų valdantieji meluoja kaimynams. Žadame nerealius aukso kalnus. Kokie nors Lvovo nacionalistai tuo susigundo ir pradeda šaudyti vieni į kitus. Nuolatinė krizė mūsų kaimynystėje išbaido investicijas iš Lietuvos. Todėl Lietuvoje klesti bedarbystė, skurdas, vagystės, bendras nesaugumo jausmas. "Užsienio reikalų ministras ir konservatorių torto vyšnaitė Gabrielius Landsbergis padarė kiek mažesnį blyną Ukrainoje – pažadėjo šiai šaliai vakcinų! Žinoma, jei liks. O kiek vakcinų gali likti nuo Lietuvos Ukrainai, kurioje gyvena per 40 milijonų?" Gal jau laikas melagį ir kyšius iš Mockaus imantį Gabrielių Landsbergį sodinti už kyšininkavimą, o Lietuvos užsienio politikoje daryti tai, kas naudinga Lietuvai? Nuorodas ir platesnį aptarimą galima rasti, guglinant žodžius apie mokslą-studijas-ekonomiką.

Jis "pabrėžė"

Jis "pabrėžė" portretas
Matau ši sotų vyruką ir iš kart iškyla Henriko Daktaro pavardė, MG "Boltik".... Savas tarp savų..
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių