Byra „tvarkiečiai“, byra ir valdančiųjų koalicija?

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininkas Ramūnas Karbauskis sako, kad po antradienį subyrėjusios „tvarkiečių“ frakcijos koalicija toliau sėkmingai dirbs. Jo teigimu, pasitraukę Tvarkos ir teisingumo frakcijos nariai toliau palaikys valdančiuosius.

„Kiek suprantu situaciją, vyksta kažkokie procesai Tvarkos ir teisingumo partijoje, ir tie žmonės, kurie išeina iš tos frakcijos, kiek man žinoma, neina į opoziciją. Jie galvoja apie kitą frakciją, kuri turėtų kažkokius santykius su koalicija. Bet kokiu atveju yra pasirašyta (koalicijos sutartis. – ELTA), Tvarkos ir teisingumo partija yra koalicijos partnerė, ir šiandien nematyčiau problemos, nes ir vienoje, ir kitoje pusėje esantys, o dabar Mišrioje Seimo narių grupėje esantys Tvarkos ir teisingumo nariai, jie partiškumo nekeičia“, – antradienį Seime kalbėjo R. Karbauskis.

Jis paaiškino, kad pasitraukę „tvarkiečiai“ nepriklausys daugumai, tačiau pabrėžė, jog tai yra partijos vidaus reikalas.

„Remiantis statutu, bus faktas toks, kad iš šitos frakcijos žmonės nebeprisiskaičiuos daugumai, bet tai nekeičia Seime balanso. (...) Tvarkos ir teisingumo partija yra koalicijoje, tai yra vidinis partijos klausimas, kuris taip sprendžiasi. Seimas tampa sprendimo arena, ir pamatysime, kaip išsispręs“, – sakė R. Karbauskis.

Apie tai buvo šnekama labai seniai, tai niekam ne siurprizas. Kaip viskas susiklostys, aš tikrai nežinau, nes nesuprantu, kiek žmonių išeina ir kur jie eina.

Jis paantrino kolegoms, kad Tvarkos ir teisingumo frakcijos subyrėjimas nebuvo netikėtas.

„Apie tai buvo šnekama labai seniai, tai niekam ne siurprizas. Kaip viskas susiklostys, aš tikrai nežinau, nes nesuprantu, kiek žmonių išeina ir kur jie eina. Į Mišrią grupę, suprantu, jie dabar juda. Ar susikurs nauja frakcija, ar ne, nežinau“, – teigė R. Karbauskis, pridūręs, kad įtampa „tvarkiečių“ gretose bei partijos pirmininko Remigijaus Žemaitaičio santykiuose su Rolandu Paksu žinoma seniai.

LVŽS lyderio manymu, kol kas anksti sakyti, koks likimas laukia Tvarkai ir teisingumui koalicijos sutartimi pažadėto ministro posto.

„Negaliu dabar atsakyti į šį klausimą, nes iš principo, jei nebus jokios frakcijos, tai nelabai suprantu, su kuo reikės šnekėtis. Jeigu susiformuos nauja frakcija Tvarkos ir teisingumo partijos pagrindu, galbūt tęsime šneką kaip su partija“, – sakė „valstiečių“ pirmininkas.

„Abejočiau, ar koalicinė sutartis bus peržiūrima“, – pridūrė R. Karbauskis.

Antradienį iš frakcijos pasitraukė 4 parlamentarai – frakcijos seniūnas Vytautas Kamblevičius, seniūno pavaduotojas Algimantas Dumbrava ir frakcijos nariai Ona Valiukevičiūtė bei Juozas Imbrasas. Iškart po to pasigirdo kalbos apie kuriamą naują frakciją.NAUJAUSI KOMENTARAI

tik

tik portretas
nezinia kiek tos sekmes ir iskur kai visur pasireiskia visokie sionvunderkindai sunkinanciu ir taip nelengva lietuvio gyvenima ir be sunybiu neapsieinanciu kaip ir Kauno meras.......

Jetau jetau

Jetau jetau portretas
kiek jėgų ir pastangų nuolat metama kad panuodyti valstiečiams gyvenimą ir sugriauti jiems koalicijas. Net kaip matome ,,pirk-parduok" užsiima.Įdomu kas bus kai pas konservus baigsis pinigai?

NA NA

NA NA portretas
keičiasi partijų pavadinimai ,bet nesikeičia žmonės ,viskas gerai ,vieni parsiduos landsberginiams , kiti tarnaus Lietuvai ,,,sėkmės,,,, vardan tos LIETUVOS ,,,
VISI KOMENTARAI 3
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių