Jaunieji konservatoriai protestuoja dėl ministro veiksmų: mums labai pikta

Jaunųjų konservatorių lyga, penktadienį protestavusi prie Susisiekimo ministerijos, reikalavo šalies vadovų rimtesnio dėmesio dėl ministro Jaroslavo Narkevičiaus veiksmų.

Tokia jaunųjų konservatorių reakcija kilo paaiškėjus, kad J. Narkevičiaus kelionėje į Jungtinius Arabų Emyratus (JAE) vakarienės išlaidos buvo padengtos Lietuvos automobilių kelių direkcijos lėšomis.

Jaunųjų konservatorių lygos vicepirmininko Vykinto Vaitkevičiaus teigimu, nors Vyriausybė yra vadinama profesionalų, tačiau, pasak jo, yra mažiausiai keturios priežastis, dėl kurių J. Narkevičius nėra profesionalas.

„Pirmiausia, jis vyko į Abu Dabį, į konferenciją, kurioje net nesugebėjo perskaityti pranešimo, ir ta konferencija bei vykimas kainavo bemaž 4 tūkst. eurų. Taip pat gavo nemokamą vakarienę, kurią apmokėjo valstybinė įstaiga.

Šito ministro įsakymu buvo atleista Lietuvos pašto valdyba, ir dėl to nežinioje pakabinti bemaž 5 tūkst. Lietuvos pašto darbuotojų. Ketvirta priežastis – šis ministras nemoka anglų kalbos, jis nėra deklaravęs, kad ją moka, jis Abu Dabyje neskaitė pranešimo. Kaip gali žmogus prižiūrėti A1 magistralinį kelią, jeigu neturi net A1 lygio anglų kalbos žinių“, – susisiekimo ministro klaidas Eltai vardijo V. Vaitkevičius.

Kaip gali žmogus prižiūrėti A1 magistralinį kelią, jeigu neturi net A1 lygio anglų kalbos žinių.

Kartu jaunųjų konservatorių atstovas patikino, kad tikisi atkreipti rimtesnį šalies vadovų – prezidento Gitano Nausėdos bei premjero Sauliaus Skvernelio – dėmesį dėl J. Narkevičiaus veiksmų.

„Mes parodom, kad tiesiog yra labai pikta, kad toks žmogus laikomas profesionalu, nes dėl išvardintų priežasčių čia labiau atsiduoda sovietine nomenklatūra nei 30 metų po Lietuvos nepriklausomybės nauja profesionalų komanda Lietuvai. (...) Tikimės rimtesnio (šalies vadovų. – ELTA) dėmesio atkreipimo, nei tik bandymo apginti ar pateisinti ministro klaidas“, – kalbėjo V. Vaitkevičius, pridūręs, kad, pasak jo, jaunųjų konservatorių protestą geriausiai apibūdintų tezė „Abu Dabi – lauk, melagi“.

ELTA primena, kad susisiekimo ministras J. Narkevičius, pastarąją savaitę viešėdamas Abu Dabyje, už prabangią vakarienę nusprendė iš komandiruotei skirtų pinigų nemokėti ir pasinaudojo Lietuvos automobilių kelių direkcijos, pavaldžios Susisiekimo ministerijai, lėšomis.

Susisiekimo ministerija skelbia, kad dviejų dienų komandiruotės išlaidos kelionei ir apgyvendinimui Abu Dabyje trims asmenims sudarė 4236,45 euro.

Premjeras S. Skvernelis, vertindamas pasirodžiusią informaciją, teigė, kad susisiekimo ministro kelionė į JAE buvo reikalinga, nes ši šalis yra labai svarbi Lietuvos partnerė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Vika

Vika portretas
Jaunimas gerai, bet tas "konservatoriai" - viska gadina. Negaliu pakesti konservatoriu, tiek pridirbo Lietuvai, kad ir dabar negalime issikapstyti. Gal jaunimas geriau kurtu savo partija, o ne listu i ta praplekusia, praradusia zmoniu pasitikejima ir pagarba?

konservatoriai į j u n g ė paruoštus b e r a š č i u s,

konservatoriai  į j u n g ė paruoštus b e r a š č i u s, portretas
kurie galimai net n e s u v o k i a ką kalba ir dėl ko jie tapo p a j u o k o s obj.-----Taigi , matosi , kad konservariams SUNKIOS dienos- s k ę s d a m i griebesi net š i a u d o.

Mirk is juoko

Mirk is juoko portretas
Pragydo dar vieni gaidziukai ozio balsu :) Eikit geriau gramatikos mokintis, klounai :)
VISI KOMENTARAI 20
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių