J. Sejonienė: gavusi pasiūlymą užimti sveikatos ministrės postą – svarstyčiau

Kaip viena iš galimų kandidačių į sveikatos apsaugos ministrus minima su konservatoriais į Seimą išrinkta Medikų sąjūdžio pirmininkės pavaduotoja Jurgita Sejonienė tvirtina, kad, suformavus naują valdžią, šiuo metu Aurelijaus Verygos einamas ekstremalios situacijos operacijų vadovo pareigas turėtų perimti naujas premjeras.

„Lietuvos medikų sąjūdis dar pavasarį atkreipė dėmesį, kad greičiausiai sveikatos apsaugos ministras nėra tas žmogus, kuris galėtų visapusiškai suvaldyti situaciją. Bet kuriuo atveju COVID-19 nėra tik sveikatos priežiūros problema – tai ir socialinė, ir ekonominė problema. Greičiausiai, kad tas postas – valstybės operacijų vadovo – labiausiai tiktų premjerui. Labai tikiuosi, kad būsima premjerė ar premjeras prisiims šią atsakomybę“, – LRT radijui antradienį teigė J. Sejonienė ir paklausta, ar pati ryžtųsi Sveikatos apsaugos ministerijoje pakeisti A. Verygą, tvirtino, kad gavusi tokį pasiūlymą svarstytų.

Lietuvos medikų sąjūdis dar pavasarį atkreipė dėmesį, kad greičiausiai sveikatos apsaugos ministras nėra tas žmogus, kuris galėtų visapusiškai suvaldyti situaciją.

„Jeigu man būtų pasiūlyta – aš tikrai svarstyčiau“, – pripažino ji.

Į Seimą išrinktos Medikų sąjūdžio pirmininkės pavaduotojos teigimu, Lietuvoje kas dieną augant užsikrėtimų koronavirusu skaičiui, būtina nuodugniai iš naujo įvertinti esamus valstybės pajėgumus suvaldant situaciją šalyje.

„Pirmiausia reikėtų įvertinti, kokią situaciją turime šiuo metu, kokie resursai jau yra išnaudoti, kokios yra galimybės ir ką mes galime padaryti. Darbas bus neeilinis“, – tvirtino ji ir pabrėžė mananti, kad jau dabar savivaldybės turėtų ruoštis priimti COVID-19 sergančius pacientus.

„Tokiais tempai didėjant atvejų skaičiui, COVID-19 dedikuotos klinikos tikrai nesusidoros. Manau, kad jau šiuo metu reikia aktyviai diskutuoti su savivaldybėmis ir su savivaldybių įstaigomis, kad jos taip pat ruoštųsi aktyviai priimti pacientus. Situacija, kurią turime šiandien, tai yra prieš kelias savaites vykusių procesų atspindys. Tai, ką šiandien žmonės veikia ir kaip jie užsikrečia, mes realią situaciją pamatysime tik po kelių savaičių“, – pridūrė ji.  NAUJAUSI KOMENTARAI

Danutė

Danutė portretas
Šiandiena išgirdusi jos požiūrį į pacientą, buvau šoke. Apsaugok Dieve nuo tokios ministrės..

Vasilij Ivanovič

Vasilij Ivanovič portretas
Jei man pasiūlytų nedulkėtą darbą Romos popiežiumi - irgi svarstyčiau.

nejuokaukit

nejuokaukit portretas
konservatoriai su tokiomis ministru kandidaturomis. Vakar per LRT anukas labai reiskesi del pandemijos. Leiskit anukui sutvarkyti sveikatos sistema, tegul parodo, ko yra vertas realiam gyvenime
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių