I. Šimonytė: prireikus įvesti karantiną, jis būtų trumpas, bet griežtas

Tuo atveju, jeigu Lietuvoje vėl prireiktų įvesti karantiną, jis būtų trumpas, bet griežtas, sako premjerė Ingrida Šimonytė.

„Jeigu ligoninės reanimacijose užsipildys iki kažkokio kritinio taško, manau, kad galima tikėtis griežto karantino. Trumpo, bet griežto“, – sekmadienį transliuotame interviu TV3 žinioms sakė premjerė.

Ji priminė, kad Vyriausybė yra nusprendusi griežtus ribojimus įvesti tuo atveju, jeigu užimtumas reanimacijose pasiektų 240 lovų.

I. Šimonytės teigimu, ar šalis gali pasiekti šią situaciją, priklauso tik nuo žmonių ir jų atsakingumo.

„Dabar yra užimta maždaug pusė šito kiekio, vienu metu mes ta linkme artėjome, paskui nutolome, dabar situacija yra tarsi stabili, bet manau, kad tikrai nereikia savęs apsigaudinėti, tikrai tas lovų užsipildymas vienoks ar kitoks bus“, – sakė ji.

„Tai labiausiai priklauso nuo žmonių. Jeigu dabar žmonės nusprendė, kad situacija yra stabili, šventės ir galima atsipalaiduoti, kaukių nedėvėti, būriuotis, šokti, dainuoti su žmonėmis, su kuriais nesi artimame rate, tai žinoma, kad yra tikimybė, kad atvejų skaičius augs labai sparčiai“, – kalbėjo premjerė.

Sekmadienį Statistikos departamento skelbtais duomenimis, ligoninėse gydoma 1143 COVID-19 sergančių pacientų, 115 iš jų – reanimacijoje.NAUJAUSI KOMENTARAI

Rimukas

Rimukas portretas
Žodis kaip paukštis...išskeido ir nesugrąžinsi atgal...kaip premjerei nereiktų taip nusipigint...

Kaunietis

Kaunietis portretas
"И полетят Москва -Магадан посылочки,посылочки........Visą šitą šutvę reikų ten patalpinti!

zemaitis.

zemaitis. portretas
Butinai re3eikia dar biki n.metu,pavizdys draguno koncertas,eglutes iziebimas,jei zmones nenori zmoniskai,tegul kencia ekonomika,vaikai is mamu,mokosi,taip dauguma nori,o antikvakseriai kursto.
VISI KOMENTARAI 64

Galerijos

Daugiau straipsnių