I. Šimonytė gina prezidento sukritikuotą A. Dulkį: lengviausiai pulti tą, kuris yra įvykio sūkuryje

Premjerė Ingrida Šimonytė teigia nematanti pagrindo, kodėl prezidento Gitano Nausėdos kritikuojamas sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys turėtų trauktis iš einamų pareigų. Vyriausybės vadovė tikina, kad prezidento išsakomų pastabų pro ausis nepraleidžia, tačiau, akcentuoja I. Šimonytė, ministrų darbo vertinimo klausimais ji turi ir savo nuomonę.

„Prezidento žodžiai yra priimami domėn. Nėra taip, kad prezidentas pasakė ir niekas neišgirdo: išgirdo, užfiksavo, įsivertino. Bet ar tai reiškia, kad aš dabar turiu treptelti koja ir pasakyti ministrui Dulkiui trauktis? Aš tam nematau pagrindo“, – Lrytas.tv laidai „Ne spaudai“ teigė premjerė.

Prezidentas G. Nausėda pastarąją savaitę kritikavo ministrą A. Dulkį. Kaip tuomet šalies vadovas sakė žurnalistams, dėl pandemijos sukeltos krizės valdymo sulaukiantis sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys turi tik du kelius. Vienas iš jų, G. Nausėdos teigimu, yra trauktis iš posto, nes būtent ministras, pažymėjo jis, yra atsakingas už prastą epidemiologinę situaciją šalyje.

I. Šimonytė, kalbėdama Lrytas.tv laidoje, atkreipė dėmesį, kad tokia prezidento kritika A. Dulkiui pasigirsta ne pirmą kartą. Jos teigimu, epidemiologinė situacija tikrai nėra gera, tačiau, ar dėl jos atsakingas iškirtinai sveikatos apsaugos ministras, I. Šimonytė sudvejojo. 

„Ne pirmas kartas, kai prezidentas įvairią kritiką ministro Dulkio atžvilgiu išsako ir tai, matyt, buvo nuo tada, kai dar ministras nebuvo pradėjęs dirbti. Kirtiką vertinu kaip kritiką, kurioje visada būna didesnė ar mažesnė dalis pagrindo. Nes situacija iš tikrųjų nėra gera, bet klausimas yra, kas čia prisidėjo, o kas neprisidėjo prie to, kad ta situaciją pablogėtų. Faktas, kad skiepijimosi rodikliai galėjo būti ir geresni, bet ar tikrai čia jau visi padarė viską, kad jie tokie ir būtų. Aš turbūt drįsčiau ginčytis“, – aiškino Vyriausybės vadovė.

Ne pirmas kartas, kai prezidentas įvairią kritiką ministro Dulkio atžvilgiu išsako ir tai, matyt, buvo nuo tada, kai dar ministras nebuvo pradėjęs dirbti.

I. Šimonytė svarstė, kad kritikos A. Dulkiui priežastis gali būti ir tai, jog pandemijos reikalus kuruojantis ministras šiuo metu yra įvykių sūkuryje.

„Aš labai gerai suprantu, kad visada lengviausiai pulti tą, kuris yra kažkokio įvykio sūkuryje. Ir tai, kad dabar daugiausiai kritikos susilaukia Arūnas Dulkys arba Agnė Bilotaitė, manęs visai nestebina“, – teigė premjerė, pažymėdama pasiliekanti teisę sau vertinti atskirų ministrų darbą.

„Aš leidžiu sau vertinti situaciją iš savo taško, nes aš taip pat matau, ką žmonės daro, ko žmonės galbūt nepadaro, ką galėtų padaryti geriau. Manau, kad prezidento nuomonę gerbiu, bet leidžiu sau turėti ir savo nuomonę“, – teigė I. Šimonytė.

Visgi premjerė pripažino, kad Ministrų Kabineto nariams ji turinti pastabų. Tačiau, akcentavo ji, kol kas asmeninė kritika išsakoma personaliai.

„Turiu pastabų kiekvienam savo Kabineto ministrui, turiu pastabų ir sau. Bet tas pastabas leidžiu sau išsakyti akis į akį, o ne tiesioginio eterio metu“, – teigė premjerė.

„Jeigu daryčiau kokį sprendimą, tai tą sprendimą ir paaiškinčiau. Kadangi nematau pagrindo daryti kažkokių sprendimų, tai kalbuosi su kolegomis ir siekiame geresnio rezultato“ – pridūrė I. Šimonytė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Psichol.

Psichol. portretas
Ne Dulkio planas,jis tik nurodymų vykdytojas.Papuolė žmogus ramus, kuriuo naudojasi nusikaltėliai o tas avinėlis vykdo viską ką įsako.Už Dulkio stovi kuprius muzikantas su savo anūkų ,dabar jų toks ėjimas, už nugaros ir ramiai,kitų rankomis smaugti.Nejaugi nesupratote ???

Priskreto

Priskreto portretas
Neatsimenu, kad AiG ką nors šnekėdamas, neprisimintų Dulkio, tai primena sugedusio gramofono plokštelę... Ne Kepenis, ne Gražulis... o Dulkys, o Dulkys,, aš be kaukių pramogauju, kaltas vienas tik Dulkys... Priskreto lyg vantos lapas pirtyje...Ar buvo koks nors konkretus pasiūlymas ir pagalba? Priminkit. Nurodinėti procentus ir aš galiu... Paskiepykit visus, kepenius 100 %, užsikrėtimų skaičius, garantuoju - kris...

Ką gina?

Ką gina? portretas
Šimonytė gina NE Dulkį, o SAVE. Dėl Dulkio ji ir nemiega, ir isterikuoja, ir kvailioja, ir blaškosi, ir nervuojasi, ir vaistus geria, ir psichologus samdo, ir reitingus aukoja, ir iš medikų šaiposi, ir ligoniai miršta tik todėl, kad nepasirodytų Preidentas Teisus!!! Štai kokios Bobiškos ambicijos, t.y. ant Tautos Nusispjauti!!!
VISI KOMENTARAI 10
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių