G. Nausėda: su valdančiaisiais galima nemažai nuveikti, jei pasimokysime iš konflikto

 • Teksto dydis:

Prezidentas Gitanas Nausėda sako esąs „konflikto stadijoje“ su valdančiąja koalicija, tačiau matąs bendro darbo galimybių, jei bus pasimokyta iš konflikto.

„Manau, kad dar ir su šia valdančiąja koalicija bus galima nemažai nuveikti, su viena nedidele sąlyga – jei šis konfliktas išmokys mus šio bei to“, – interviu „DELFI Dėmesio centre“ sakė G. Nausėda.

Savo santykius su valdančiaisiais šalies vadovas apibūdino, kaip „vingiuotus ir kalnuotus“ ir teigė, jog konfliktai gali padėt judėt į priekį.

„Kartais politikoje būna sutarimas pasiekiamas per konfliktą. Tokių situacijų taip pat yra. Dabar mes turime konflikto stadiją ir jei abi pusės padarys teisingas išvadas galima judėti link sutarimo ir vėl grįžti prie darbų ir spręsti tuos klausimus“, – kalbėjo prezidentas.

Kartais politikoje būna sutarimas pasiekiamas per konfliktą. Tokių situacijų taip pat yra.

Jis sakė ambicijų, emocijų ar satisfakcijų nelaikąs esminiais dalykais, o savo pozicijoje sieksiąs konkrečių darbų.

„Aš vertinsiu, ne kokius konfliktus turėjau ar kokiuose nugalėjau, kiek veto padariau ar panašiai, o būtent per šią prizmę“ , – sakė G. Nausėda.

Įtampa tarp šalies vadovo ir valdančiųjų kilo premjerui Sauliui Skverneliui atsisakius atleisti Lietuvos lenkų rinkimų akcijos – Krikščioniškų šeimų sąjungos deleguotą Jaroslavą Narkevičių iš susisiekimo ministro pareigų. G. Nausėda buvo pareiškęs nepasitikėjimą ministru.

Šią savaitę prezidentas nepatvirtino į ekonomikos ir inovacijų ministrus teikto premjero patarėjo Luko Savicko kandidatūros. Valdantieji tai įvertino kaip atsaką į jų sprendimus dėl J. Narkevičiaus.

G. Nausėda ketvirtadienį teigė, jog L. Savickui trūko praktinės patirties, siekiant įgyvendinti svarbius darbus per likusį trumpą laiką iki Seimo rinkimų rudenį.

„Manyčiau, kad tos kvalifikacijos, kurias jis įgijęs ir kurios tikrai neabejotinos, jos yra daugiau teorinio pobūdžio, tuo tarpu čia reikia praktiko, kuris iš karto imtųsi šioje ministerijoje įgyvendinti tuos darbus, kuriuos dar įmanoma įgyvendinti per šį labai trumpą laikotarpį. Tokių žmonių yra“, – sakė G. Nausėda.NAUJAUSI KOMENTARAI

Alis...

Alis... portretas
teisingai masto Prezidentas... pagarba Jam...

...

... portretas
Tikroji Lietuvos nelaimė - Dėdulė su savo SS.

Netrukdykit prezidente dirbti

Netrukdykit prezidente dirbti portretas
kas ka besakytu,bet si valdzia pati pirmoji,kai pazvelge i eilini paprasta zmogu.Iki sio laiko visi tik savimi rupinosi,tauta paliko likimo valiai,o patys patapo turtuoliais.Nesame kvaili,mateme kas darosi,bet esam nuolankus,todel nepasipriesinom visoms kombinacijoms,svaistymui,privelegijoms valdantiesiems, neturejo iki siol buvusieji jokiu skrupulu isvogdami valstybe su visokiais independensais,nuolatinemis pertvarkomis,su bereikalo sunaikinta atomine elektrine,uzvaldytomis zememis,sunaikintais fabrikais,gamyklomis.Su nuolatiniais skandalais tiek vyriausybeje,tiek iki sio seimo buvusiais seimieriu darbais-girtavimai,avarijos,nuolatines keliones po pasauli neaisku kokiais tikslais,o girtavimo tai jau irgi netruko.Dabartinis seimas dirba itemptai,nera tokiu dideliu spragu,tik jam labai trukdo buvusieji prie lovio,nes negali pakesti,kad zengiama zingsniu i prieki..
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių