G. Nausėda: raginu visus – atėjus jūsų eilei būtinai nueikite ir pasiskiepykite

 • Teksto dydis:

Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį paragino sulaukus eilės pasiskiepyti nuo koronaviruso ir padėti pasiskiepyti vyresnio amžiaus artimiesiems, kuriems virusas yra pavojingiausias.

„Esu įsitikinęs, kad vienintelis patikimas būdas įveikti pandemiją – masinis skiepijimas. Taip sako mokslas, taip rodo kitų valstybių patirtis. Todėl sulaukęs savo eilės nedvejodamas pasiskiepijau vakcina „AstraZeneca“. Iš savo patirties galiu pasakyti – vakcina ne tik apsaugo nuo viruso, bet ir padeda jaustis saugiau“, – teigia prezidentas.

„Todėl raginu visus – atėjus jūsų eilei būtinai nueikite ir pasiskiepykite. Dėl savęs, dėl savo artimųjų, dėl mūsų Lietuvos“, – kvietė jis.

Pasak G. Nausėdos, Lietuva turi pakankamai vakcinų ir kiekvieną ateinančią savaitę jų bus tik daugiau, todėl svarbu šia galimybe pasinaudoti.

Labai svarbu pasinaudoti šia galimybe ir kaip galima greičiau sukurti visuomenės imunitetą.

„Labai svarbu pasinaudoti šia galimybe ir kaip galima greičiau sukurti visuomenės imunitetą. Žengiame į masinio skiepijimo etapą ir vis daugiau žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus, gali gauti skiepą nuo viruso“, – teigia prezidentas.

Vis dėlto jis pabrėžia, kad koronavirusas pavojingiausias vyresnio amžiaus žmonėms, ragindamas juos aktyviai skiepytis.

„Deja, kol kas Lietuva smarkiai atsilieka nuo sparčiausiai senjorus skiepijančių Europos valstybių. Todėl kreipiuosi į jus, senjorai, ateikite ir pasiskiepykite. Jeigu trūksta informacijos – skambinkite savo šeimos gydytojui. Leiskite anūkams džiaugtis jūsų išmintimi ir skleidžiama šviesa, suteikite progą savo vaikams nedrebėti dėl jūsų gyvybės. Kreipiuosi į kiekvieną – paragink savo tėvus ir senelius skiepytis. Jei reikia padrąsinimo – padrąsink. Jei reikia pagalbos – palydėk. Nes iš šio labirinto yra tik vienas kelias ir šiandien mes turime jį rinktis“, – teigia prezidentas.

Statistikos departamento duomenimis, bent vieną COVID-19 vakcinos dozę Lietuvoje yra gavę per 415,9 tūkst. žmonių. Paskiepyta 48 proc. 70-79 metų amžiaus žmonių ir 42 proc. vyresnių nei 80 metų žmonių.

Lietuvoje šiuo metu skiepijami prioritetinėms grupėms pagal amžių ar ligas priklausantys žmonės bei svarbias funkcijas atliekantys darbuotojai.NAUJAUSI KOMENTARAI

DEJA

DEJA portretas
NUO KVAILUMO SKIEPŲ NĖRA.....O GAILA....

Anonimas

Anonimas portretas
Idomu nuoseda kokius pavasari vitaminis susileido? :-)

Rokas

Rokas portretas
Kad Kaunas neleidžia nei senjorams nei ligoniams registruotis pfizer vakcina.Matyt tik po blatu iš po skverno galima.Pirma gal skiepys visus 66 Matijošaičio picerijų darbuotojus ir lankytojus o dar gal visas Vičiūnų įmones.Vilnius tuo trapu kviečia atvirai jau visus registruotis.Tai tokia ta lygybė- matyt Vilniuje nėra po skverno slėptuvės vakcinų.
VISI KOMENTARAI 7
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių