G. Nausėda: etikečių klijavimas nėra geriausias būdas pradėti rinkimų kampaniją

Ekonomistas Gitanas Nausėda, komentuodamas premjero Sauliaus Skvernelio sprendimą kandidatuoti į prezidentus, sako, kad Vyriausybės vadovo retorika jo visiškai nenustebino, bet dėl savo oponentų įvardinimo prezidentės Dalios Grybauskaitės įpėdiniais galėjo ir susilaikyti.

Ketvirtadienį sprendimą dalyvauti Prezidento rinkimuose paskelbęs premjeras S. Skvernelis savo rimčiausius konkurentus Seimo narę Ingridą Šimonytę ir ekonomistą Gitaną Nausėdą pavadino dviem prezidentės Dalios Grybauskaitės „paskirtais įpėdiniais“.

,,Premjero sprendimas siekti prezidento posto man buvo visiškai tikėtas. Nenustebino ir retorika apie partinius kandidatus ir įpėdinius. Etikečių klijavimas apie tariamus įpėdinius ar mano partines sąsajas nėra geriausias būdas pradėti rinkimų kampaniją, bet toks buvo premjero pasirinkimas“, - feisbuko paskyroje sako G. Nausėda.

Kita vertus, ekonomistas pabrėžė, kad dėl premjero sprendimo dalyvauti rinkimų kampanija taps tik įdomesnė.

Premjero sprendimas siekti prezidento posto man buvo visiškai tikėtas.

,,Mano pozicija dėl to nesikeičia - pagarba, saugumas, gerovės valstybės kūrimas ir visuomenės telkimas bendram reikalui yra pamatinės nuostatos, kuriomis remsiuosi, nepriklausomai nuo rinkiminių batalijų ir retorikos. Tai yra nepriklausomo, su visomis visuomenės grupėmis bendraujančio rinkimų kampanijos dalyvio pozicija. Po premjero sprendimo rinkimų kampanija taps tik įdomesne, o diskusijos - gilesnėmis ir kokybiškesnėmis, kalbantis apie tai, kaip mums sekasi kurti gerovės Lietuvą“, - teigė ekonomistas.

Rusnėje viešintis premjeras Saulius Skvernelis paskelbė apie savo dalyvavimą Lietuvos prezidento rinkimuose.

,,Dirbau visą laiką valstybei, jai prisiekęs tą ir toliau darysiu. Ir nesirinksiu lengvesnio kelio, ir tą galiu pasakyti - dalyvausiu rinkimuose“, - Rusnėje paklaustas žmonių, ar dalyvaus Prezidento rinkimuose, atsakė S. Skvernelis.

Pasak premjero, jo vadovaujama Vyriausybė dirbo nuosekliai, todėl, skirtingai nei kiti kandidatai į prezidentus, jis gali žmonėms parodyti realius rezultatus, o ne svaidytis pažadais.

Iki šiol apie kandidatavimą yra paskelbę Naglis Puteikis, Ingrida Šimonytė, Petras Auštrevičius, Arvydas Juozaitis, Aušra Maldeikienė, Valentinas Mazuronis bei Gitanas Nausėda.

Praėjusį penktadienį 40 iš 56 Valstiečių ir žaliųjų sąjungos skyrių pranešė kandidatu į prezidentus siūlantys būtent premjerą S. Skvernelį.

Oficialiai LVŽS savo kandidatą į prezidentus tvirtins per partijos suvažiavimą, kuris vyks sausio 26 dieną.

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Kauniečiai

Kauniečiai portretas
O jūs nemanot,kad Lietuvai jo reikia kaip į puodą druskos. Prie ko čia bankai,jis ten jau nebedirba. Taip jis įgijo patirties.Šimonytė irgi ekonomistė tačiau teoretikė.Neišgirdau iš jos NIEKO. Tik konservatorių profesionalų jai parašytas kalbas.Rinkti Žmogų kuris neturi savo nuomonės.Lietuvai gi reikia užsienio investicijų,kurias tikiu gali atvesti Nausėda.Ir kuo čia blogai,kad jis turi finansinį įdirbį. Skeptikams dar taip pasakysiu: visi vagia,tačiau kai kurie ir Lietuvą kuria (Druskininkų Malinauskas, Kauno Matijošaitis), o kiti nieko. Manau einant į rinkimus reikia atsakyt sau į klausimą ko reikia Lietuvai ir padaryti techninį sprendimą nesivadovaujant kandidato grožiu ar patrauklumu. Tai tik mano nuomonė

kauniečiai

kauniečiai portretas
Bankų žmonės ypač nemėgsta, todėl bankininko niekada nerinks, tegul nesimpatiškas diedas net nesvajoja.

vokiets

vokiets portretas
Adamkus - Mažikių naftai kaput, Nausėda - Šimonytė - skandinavų bankams - žalia šviesa
VISI KOMENTARAI 12
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių