G. Nausėda apie parduotą „Vičiūnų grupės“ verslą Rusijoje: geriau vėliau negu niekada

  • Teksto dydis:

Kauno mero Visvaldo Matijošaičio iš dalies valdomai žuvies bei kitų maisto produktų gamybos ir prekybos „Vičiūnų grupei“ po dvejus metus trukusio proceso pardavus verslą Rusijoje, prezidentas Gitanas Nausėda sako, jog jis parduotas per vėlai, tačiau patį faktą vertina teigiamai.

„Verslas parduotas tikrai per vėlai, visų šitų kaltinimų ir teisingų priekaištų buvo galima išvengti, jeigu tai būtų buvę padaryta anksčiau. Taip, turbūt galima surasti daug priežasčių, kodėl tai nebuvo padaryta anksčiau, bet, kaip sakoma, išmintis byloja – geriau vėliau negu niekada“, – penktadienį žurnalistams Vilniuje sakė G. Nausėda.

Jis taip pat pridūrė, kad Lietuvos verslui reikėtų turėti kuo mažiau ryšių su Rusija.

„Kuo mažiau mūsų verslas turės kažkokių ryšių ar sąsajų su Rusija, teroristine valstybe, tuo geriau bus mums visiems. Bet, pirmiausia, pačiam verslui“, – sakė prezidentas.

Kuo mažiau mūsų verslas turės kažkokių ryšių ar sąsajų su Rusija, teroristine valstybe, tuo geriau bus mums visiems.

„Vičiūnų grupė“ Rusijos valdymo grupei „Gruppa Okean“ už neskelbiamą sumą pardavė visą verslą Rusijoje – gamyklą Sovetske, Kaliningrado srityje, bei dar šešias įmones, užsiimančias logistika, prekių sandėliavimu, didmenine prekyba produktais iš surimio, atliekų tvarkymu.

„Gruppa Okean“ gali būti siejama su dideliu Rusijos žuvies ir jūros gėrybių importuotoju „Unifrost“.

Sandoriai Rusijos juridinių asmenų registre įregistruoti ketvirtadienį, balandžio 18 dieną, rodo BNS turimi dokumentai. Pasak jų, Sankt-Peterburge registruota „Gruppa Okean“ valdo 100 proc. „Viciunai-Rus“ ir dar 6 įmonių akcijų paketus. NAUJAUSI KOMENTARAI

Kristi

Kristi portretas
Ten iš to verslo maža nauda jis nebuvo platinamas Rusijoje tik tiek kad žmonės turėjo darbo .Kareivių nemaitino ,maža nauda iš silkių gaminių o pirkėja rasti tokiu laiku nėra lengva ,būtų naftos gamykla tai pirkėjų būtų eilė.

Darius

Darius portretas
Taip,svarbus bankams padeti,kad pelnai butų rekordiniai,o verslą žlugdyti.Maistas ir vaistai nepapuola į sankcijų sąrašą.Nafta,dujos,metalas ir kitos žaliavos-Rusijos variklis,o ne krabų lazdelės.

chi chi

chi chi portretas
Manau,m kad verslas "susitvarkė" reikalus savo naudai
VISI KOMENTARAI 20

Galerijos

Daugiau straipsnių